YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Windows 10'a ikinci büyük bir yeni güncelleme geldi!
Windows 10'a ikinci büyük bir yeni güncelleme geldi!
12 Ağustos 2015 07:37
Windows 10 güncellemesi başladı... Microsoft Windows 10 güncellemesi nasıl yapılır, güncelleme yapmak iyi mi kötü mü bir bakalım.

Microsoft firması tarafından, bundan 2 hafta evvel kullanıcılara sunduğu Windows 10 için ikinci  büyük güncellemeyi de yayınlamış oldu.

Yayınlanan ilk toplu güncellemenin üzerinden henüz 1 hafta bile geçmemişken, Microsoft, Windows 10 için ikinci oldukça büyük güncellemesini de indirilmeye sundu. KB3081436 koduyla sunulan güncellemenin tam olarak neler getirdiği bilinmese de, kimi açıkları kapattığı ve güvenlik anlamında düzeltmeler içerdiği biliniyor.

Güncellemeyi almak için özel bir şey yapmanız gerekmiyor. Windows 10, zaten güncellemeyi indirip sisteminize kuracak. Ancak siz yeniden de Ayarlar'dan Windows Update'e gidip, güncellemenin size ulaşıp ulaşmadığını denetim edebilirsiniz.

Görünüşe göre Microsoft, Windows 10 ile birlikte çok daha sıkı bir güncelleme politikası uyguluyor. Windows 10'un güncellemeleri kapatmanıza izin vermediği zaten biliniyor. Bunun yanında çok sık gelen güncellemeler de, şirketin yeni işletim sistemi hakkında işini şansa bırakmadığının kanıtı.

Çıkalı 2 hafta oldu ama, Windows 10 ikinci büyük güncellemeye girdi haberine ilişkin son dakika gelişmelerinin ayrıntıların yer aldı Chip Online kaynaklı haberi okudunuz. Gün en önemli gelişmelerinin tamamı EmlakPencerem.com'da emlak haberleri merkezinde. Daha fazlası için kategorileri ve haber detaylarını gezinmeyi unutmayın.

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler