YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
WhatsApp’a Görüntülü Görüşme Özelliği Geliyor!
WhatsApp’a Görüntülü Görüşme Özelliği Geliyor!
23 Aralık 2015 09:54
Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp’ta, kullanıcıların uzunca bir zamandır beklediği görüntülü görüşme özelliğinin yakın zamanda yayınlanması bekleniyor

Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp’ta, kullanıcıların uzunca bir zamandır beklediği görüntülü görüşme özelliğinin yakın zamanda yayınlanması bekleniyor. WhatsApp'a görüntü görüşme veya video arama özelliğinin ekleneceği yönünde haberler daha önce de söylenmişti. Alman sitesi Macerkopf.de Whatsapp’ta görüntülü görüşme yapıldığını gösteren ekran görüntüsünü paylaştı. Uygulamada birden fazla görüşme de yapılabilir. WhatsApp'ın görüntülü görüşme özelliği diğer mesajlaşma uygulamaları gibi WiFi ve hücresel bağlantı üzerinden gerçekleşecek gibi. İlk başlarda özelliğin sadece Wi-Fi ile çalışacağını söyleyenler de var.

Yeniden tasarlanabilir Standart kontroller haricinde ön ve arka kamera arasında geçiş, mikrofonun sesini kısmak gibi seçeneklerin de olacağı tahmin ediliyor. Son olarak uygulama geliştiricileri bazı önemli ayrıntılar için uygulamanın yeniden tasarlanabileceğini ifade ediyor.

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler