YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Twitter'ın büyük planı!
Twitter'ın büyük planı!
20 Haziran 2015 14:57
Sosyal medya devlerinden twitter büyük bir plan yapıyor. Twitter'a bu sene eklenmesi planlanan bu işlev, sosyal ağın tanımını değiştirebilir!

Twitter, kendi kurallarına bile aykırı gelen yeni bir özellik üzerinde çalışıyor: Project Lightning. Bu sene kullanılabilir hale gelmesi beklenen yeni özellik, kendisini mobil uygulamanın menü çubuğunda gösterecek ve gerçek zamanlı bilgiler sunacak.

Chip Online'da yayımlanan Buzzfeed'in raporuna göre Project Lightning üzerinden sunulacak bilgiler, gerçek insanlar tarafından seçilecek. Bu bilgiler arasında günün önemli haberleri, olup bitenleri özetleten tweet'ler, resimler ve videolar olacak. Tüm bunlar, Twitter'ın ana birimi haline gelecek ve internet üzerinde herhangi bir web sitesinde gömülü olarak gösterilebilecek.

Herhangi bir olaya yakından baktığınızda, sadece bu olayla ilgili haberleri göreceğiniz söyleniyor. Verilen bilgiye göre resimler ve videolar, tam ekran olarak gösteriliyor ve videolar, otomatik olarak oynatılıyor. Project Lightning'in ne zaman kullanıma açılacağı henüz belli değil, ancak Twitter, hizmet üzerindeki çalışmaları birkaç ay içinde tamamlamayı planlıyor.

Etiketler:
BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler