YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Twitter'dan yeni buton: Bağlan
Twitter'dan yeni buton: Bağlan
04 Mayıs 2016 14:19
Sosyal mecraya çok hızlı bir giriş yapıp milyonlarca kullanıcıya ulaşan Twitter, son zamanlarda yükselmeyen kullanıcı sayısını artttırıp piyasa değerini yukarı çekmek için bir hamle daha yaptı.

Twitter, ilgilendiğiniz konulardaki çevrenizi genişletmenizi kolaylaştırıyor. Örneğin bilim kurgu seven arkadaşlarınıza veya aynı takımı tutan veya aynı partiyi destekleyen kişilere sizi kolayca bağlayacak.

DETAYLI BİR LİSTE SUNULACAK

Takip edeceğiniz hesapları bulmanız için hali hazırda birkaç basamak atlamanız ve biraz da şansınızın yaver gitmesi gerekiyor. Bu nedenle de bu arayışınızı Twitter’daki yeni “Bağlan” butonuyla gerçekleştirebileceğinizi düşünüyoruz. Bugünden itibaren takip etmekten hoşlanacağınız kişi ve hesapların tümünün aynı yerde olacağı detaylı bir listeniz olacak.

REHBERİNİZDEKİLERİN HAREKETLERİNE KOLAYCA ULAŞABİLECEKSİNİZ

“Bağlan” butonu, ayrıca telefon rehberinizle de senkronize olarak arkadaşlarınız ve ailenizle de kolayca bağlanmanıza olanak tanıyacak. Rehberinizden herhangi birisi Twitter’a girdiğinde, size haber vererek kendisine “hoşgeldin” deme fırsatı sunacağız.

“Bağlan” butonu, bugünden itibaren iOS ve Android sistemlerdeki Twitter üzerinden herkese açık. Siz de katılmak istiyorsanız, uygulamanızı güncelleyerek mavi Bağlan butonunu görebilirsiniz.

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler