YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Twitter'da video dönemi başladı
Twitter'da video dönemi başladı
22 Haziran 2016 10:10
Twitter'da 140 saniyelik video dönemi başladı. içerik oluşturan kullanıcılar 140 saniyeye kadar videolarını Twitter’da paylaşabilecek.

Twitter bugün,  içerik oluşturan popüler kişilerin hem hayranlarıyla etkileşime girmelerine hem de kitlelerini korumalarına yardımcı olacak yepyeni bir uygulama geliştirdi.

“Twitter Engage” adlı yeni uygulama; içerik oluşturan ve kitleler üzerinde etkileri olan isimlerin, etkileşimlerini daha kolay takip etmelerini ve attıkları tweet’lerin nasıl etkileşimler yarattığını öğrenmelerini sağlayacak yeni çözümler sunuyor.

Twitter’da etkili isimler arasından seçilenler, uygulama sayesinde doğrudan içeriklerini yükleyip bundan bir gelir elde edebilecek.

Twitter ayrıca bugünden itibaren herkesin 140 saniyeye kadarki videolarını oluşturup paylaşabileceklerini ve özel olarak seçilen bir grup Viner’ların daha uzun Vine videolarına ilişkin beta testlerine başladığını da duyurdu. Vine aynı zamanda Twitter’ın “Amplify Open” programıyla Vine üzerinde para kazanma fırsatlarını da araştırıyor.

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler