YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Twitter kullanıcılarına müjde!
Twitter kullanıcılarına müjde!
19 Eylül 2015 22:11
Dünyaca çapında milyonlarca kullanıcısı bulunan popüler sosyal paylaşım sitesi Twitter süpriz bir yeniliğe daha imza attı.Twitter artık gelen şikayetleri Türkçe olarak da kabul edecek.

Dünyaca çapında milyonlarca kullanıcısı bulunan popüler sosyal paylaşım sitesi Twitter yine çok süpriz bir yeniliğe daha imza attı.Twitter artık bundan böyle gelen şikayetleri Türkçe olarak da kabul edecek.

Popüler sosyal paylaşım sitesi Twitter sürpriz bomba özelliğiyle yine adından söz ettirmeyi başardı.Twitter özelliklerine özellik katıp her geçen gün daha çok kullanıcı çekiyor.Twitter artık bundan böyle gelen yorumları Türkçe olarak kabul edecek.

Popüler mikro blog sitesi Twitter, Türkiye’deki kullanıcıları yakından ilgilendiren bir karara imza attı. Twitter, artık Türkçe olarak yazılan şikayetleri de kabul etmeye başladı.

Türkçe şikayetleri kabul etmeye başlayacağını açıklayan Twitter tarafından yapılan açıklama şöyle:
"Twitter, daha güvenli kullanım için son bir kaç aydır yaptığı şikayet bildirme mekanizmalarındaki değişiklikler, yenilenmiş “kullanıcı şikayetlerini nasıl değerlendiriyoruz” bölümü ve geliştirilmiş “engelleme özellikleri” gibi güncelleme ve değişikliklerine bir yenisini daha ekledi.

Pek çok dilde mevcut olan Twitter Güvenlik Merkezi, artık Türkçe olarak da hizmete girdi. Kullanıcıların kafasını kurcalayan dijital güvenlik sorularının cevapları, Türkçe sunulan Güvenlik Merkezi’nde artık rahatlıkla bulunabilecek.

Güvenlik Merkezi herkesin Twitter’da ve diğer mecralarda online güvenlik hakkında pek çok şey öğrenebileceği bir kaynak. Bu kaynağı bize dijital vatandaşlık konusunda sürekli yardım eden online güvenlik uzmanları ile beraber çalışmalarımız sonucunda oluşturduk. Yeni sitemiz sayesinde bu bilgilerin sizin tarafınızda da kolayca ulaşabiliyor olmasından oldukça memnunuz. Güvenlik Merkezi, sizin güvenliğinizi sağlamak amacıyla Twitter araçları ve sözleşmelerinden yola çıkarak düzenlendi; gençler, aileler ve eğitimciler için olan kısımlar özellikle oluşturuldu."

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler