YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Twitter bu uygulamayı kaldırdı
Twitter bu uygulamayı kaldırdı
03 Şubat 2015 13:46
Twitter sessiz bir şekilde bu uygulamayı kaldırdı. Hesap sahipleri attığı tweetlerle ilgili bilgileri kontrol edemeyecek.

Twitter bir sene kadar önce yeni bir analiz aracı yayınlamıştı. Analiz aracı ile birlikte hesap sahipleri attığı tweetlerle ilgili bilgileri kontrol edebiliyordu. Attığı tweetlerin analiz sonuçlarını öğreniyor, kaç kere tıklandığı ve kimler tarafından okunduğunu görme imkanı sağlıyordu.

Twitter bu özelliği kaldırmış olsa da sizin hala tweetlerinizi analiz etmeniz mümkün. Fakat bir şartla. Sitenize Twitter Cards'ı yüklemeniz yeterli.Yükledikten sonra başvuru yapıp kabul edilmek için beklemeniz de gerekiyor

Twitter'ın bir sene önce getirdiği bu özellik için ise bu kadar uğraşmanıza gerek yoktu. Sadece sitenizin ana sayfasına bir kod eklemeniz yeterli oluyordu. Ayrıca eski araçta edinilen bilgilerin hepsini Twitter Cards size sunamıyor. Eski özellikte tek tek favoriler, retweetler ve cevapların sayısını görebiliyrodunuz. Twitter Cards ile sadece bunların hepsini "Engagements" sayısında toplanmış bir şekilde görüyorsunuz.

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler