YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Türk Telekom 4.5G ekibi Türkiye turuna başladı
Türk Telekom 4.5G ekibi Türkiye turuna başladı
12 Nisan 2016 05:38
Türk Telekom’un Fiber Güçlü 4.5G hizmetlerini tanıtmak ve müşterilerine SIM kartlarını değiştirme kolaylığı sağlamak için Türkiye’yi baştan başa dolaşan Türk Telekom 4.5G roadshow otobüsü turuna devam ediyor.

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom’un, 4.5G hizmetinin1 Nisan’da başlamasının ardından Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerini bu yeni teknolojinin getirdiği avantajlarla tanıştırmak amacıylabaşlattığı roadshow devam ediyor. 7 Mayıs’a kadar devam edecek tur kapsamında Türkiye’nin 24 iline gidilecek.

Roadshow kapsamında gün boyunca hizmet verecek olan Türk Telekom 4.5G otobüsündeki uzman ekipler,müşterilere Türk Telekom’un Fiber Güçlü 4.5G hizmetini anlatıp, müşterilerin cihazlarının 4.5G uyumlu olup olmadığı konusunda bilgi vererek,4.5G uyumlu SIM kart değişikliğini ücretsiz olarak gerçekleştirecek.

Türk Telekom 4.5G roadshow’unundurakları arasında Bursa, Tekirdağ, Edirne, Balıkesir, Manisa, İzmir, Aydın, Muğla, Isparta, Denizli, Antalya, Konya, Kayseri, Adana, Gaziantep, Sivas, Erzurum, Trabzon, Samsun, Zonguldak, Eskişehir, Ankara, Sakarya ve Kocaeli yer alıyor.

 

YENİ AKİT

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler