YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Samsung Galaxy Note 5 Active
Samsung Galaxy Note 5 Active
22 Ağustos 2015 09:41
Galaxy Note 5'’in 4100 mAh pile sahip olan yeni bir versiyonla karşımıza çıkacağı iddia edildi. Yani Samsung Galaxy Note 5 Active çok daha da pil kapasitesi yüksek olacak.

Samsung firmasının geliştirmiş olduğu Galaxy Note 4’ten çok daha da iyi bir pil performansı sunsa da kapasitesi olarak daha da düşük olması nedeniyle kullanıcıların eleştirilen maruz kalmış durumda.

Yapılan iddialara göre su ve toza karşı dayalı olan Active serisinin yeni üyesi olacak olan Samsung Galaxy Note 5 Active çok daha da pil kapasitesi yüksek olacak.

Tasarım sürecinde Noye 5 ile birlikte benzer bir yapı oluşturması sunmasını beklenen cihazın aynı zaman da IP68 su geçirmezlik sertifikasında sahip durumda.

Kapasitif tuşlar yerine de fiziksel tuşlara yer verileceği de söylenenlerin arasında bulunuyor. Samsung’un önümüzdeki aylar içerisinde tanıtımı yapılacak cihazın Galaxy Note 5 Active isimli olan cihazın ilgili olan resi bir açıklama yapılmış durumda. Durum böyle olunca da söylenenler için de şu an için iddia olmaktan bir adım daha ileriye gitmiyor.

 

Veteknoloji.net

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler