YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Pembe iPhone geliyor!
Pembe iPhone geliyor!
22 Ağustos 2015 09:24
Merakla beklenen iPhone 6s ile ilgili özellikle bayanları heyecanlandıracak bir iddia ortaya atıldı. iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinde pembe renk seçeneği geliyor.

iPhone 6s olarak adlandırılacak olan modelde hangi özelliklerin olacağı konusunda az çok bilgi sahibiyiz. Ancak ortaya çıkan yeni bir fotoğrafla bilgilerimiz adeta tazelendi diyebiliriz.

Bu bilgiye geçmeden önce iPhone 6s modelinde Force Touch özelliğinin olacağını ve 2 GB RAM ile geleceğini tekrar hatırlatalım. Yeni nesil Macbook’larda ve Apple Watch’ta gördüğümüz Force Touch özelliği, iPhone 6s modelinde de kendine yer bulacak. Şimdi gelelim yeni bilgiye.

iPhone 6s’in tasarımında bir yenilik beklenmiyor. Apple’ın bu durumu lehine çevireceğine dair bazı iddialar var. iPhone 5s modeliyle siyah ve beyaz renk seçeneklerine altın sarısı seçeneğini ekleyen Apple’ın bu hareketi oldukça beğenilmiş, insanlar altın sarısı iPhone’u bulmak için mağaza mağaza gezmişti. Şimdi ise yeni bir renk seçeneği iddiası mevcut.

rs1-412.jpg

Oldukça uzun bir süre önce benzer fotoğraflar ortaya çıkmış, iPhone 6s’te pembe renk seçeneği olacağı söylenmişti. Ancak şimdi direkt olarak iPhone 6s’in kutusu olduğu iddia edilen kutuların fotoğrafı ortaya çıktı. Haber içerisinde fotoğrafları görüyorsunuz. Büyük ihtimalle Eylül ayında duyurulacak olan iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinde pembe renk seçeneğini göreceğiz

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler