YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Oto Show Diyarbakır'da başlıyor
Oto Show Diyarbakır'da başlıyor
25 Eylül 2009 14:08
2010 modeller ilk kez Diyarbakır'daki fuarda sergilenecek

26 Eylül-1 Ekim 2009 tarihleri arasında Tüyap (Tüm Fuarcılık Yapım) tarafından organize edilen "Diyarbakır Oto Show 2009 Fuarı" Diyarbakır'da başlıyor. 
 

Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan "Diyarbakır Oto Show 2009 Fuarı" 26 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında yapılacak. Fuara yürt içinden ve yurt dışından çok sayıda otomobil firması katılırken, Tüyap tarafından gerçekleştirilen fuara çok sayıda katılımcının da katılması bekleniyor.

Tüyap yönecileri fuar ile ilgili olarak Dedaman otelinde bir bilgilendirme toplantısı yaptı. Toplantıda bir konuşma yapan Tüyap Fuarcılık Genel Müdürü İlhan Ersözlü, "Tüyap Diyarbakır fuarlarının ikincisi otomotiv sektörüne yöneliktir. Bunun adı Diyarbakır Oto Show Fuarı olacak. Birbirinden değerli markalar var fuarda. İlk kez Diyarbakır'da sergilenecek olan 2010 modeller var. Diyarbakır'daki fuar, ülkemizdeki otomobil sektörüne yönelik ilk fuar olması sebebiyle ayrı bir önem taşıyor. Çok önemli markalarımızın birbirinden değerli modelleri lik kez Diyarbakır'da sergilenecek. Çok şık ve birbirinden güzel standlardımız olacak. Bu standlarımız şehir dışından gelecek. yılda bir kez ve ilk kez yapılıyor. inşaalah Diyarbakır ve bölge için hayırlı olur. Fuarda hergün dans şovları olacak. Birbirinden güzel ve değerli mankenler gelecek."dedi.

 

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler