YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Office 2016 bu sene gelecek!
Office 2016 bu sene gelecek!
24 Ocak 2015 04:13
Dünkü özel etkinliğinde dokunmatik ekranlı cihazlar için Office for Windows 10'u duyuran Microsoft, standart Office paketinin yeni sürümü de bu yıl tanıtacak. Detaylar haberimizde.

Dün akşam gerçekleşen özel etkinliğinde yeni işletim sistemi Windows 10'u tanıtan Microsoft, dokunmatik ekranlı cihazlar için Office for Windows 10'u da bu etkinlik kapsamında tanıttı. İlgiyle izlenen lansmanın ardından şirket bugün de PC'ler için tam özellikli Office yazılımının yeni sürümünü duyurdu.

Yılın ikinci yarısında gelecek

Office 2016 olarak adlandırılan yeni sürümün bu yılın 2. çeyreğinde geleceği belirtiliyor. Kesin bir tarih verilmemekle birlikte, Office 2016'nın Windows 10 ile aynı dönemde satışa sunulabileceği belirtiliyor. Yeni sürümde kullanıcıları ne gibi yeniliklerin beklediği ise belli değil.

Office for Windows 10'dan görüntüler

Office 2016 ile ilgili ayrıntılı bilgiler bulunmazken dokunmatik ekranlar için geliştirilmiş Office for Windows 10'dan detaylı görseller Microsoft tarafından paylaşılmış durumda. Sonraki sayfalarda Office for Windows 10'un arayüzünü gösteren imajları bulabilirsiniz.

 

SHİFTDELETE

 

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler