YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Merakla beklenen tarih açıklandı, Galaxy Note 7 ne zaman tanıtılacak?
Merakla beklenen tarih açıklandı, Galaxy Note 7 ne zaman tanıtılacak?
13 Temmuz 2016 10:38
Telefon devi Samsung'un merakla beklenen telefonu Galaxy Note 7'nin ne zaman tanıtılaağı belli oldu. Güney Koreli teknoloji devinin yeni telefonu 2 Ağustos'ta düzenlenecek olan Unpacked 2016 etkinliğinde tanıtılacak.

Samsung’un merakla beklenen yeni akıllı telefonu Galaxy Note 7‘nin resmi duyuru tarihi nihayet belli oldu. Açıklanan tarihe bakılırsa uzun süre beklememize gerek kalmayacak.

Daha önce Galaxy Note 7’nin Ağustos ayının ilk haftasında duyurulacağı yönünde iddialar bulunuyordu ancak bu iddialar kesinlik kazanmamıştı. Uzun bekleyişin ardından Samsung Galaxy Note 7’yi tanıtacağı tarihi açıkladı.

Buna göre Güney Koreli teknoloji devinin yeni telefonu 2 Ağustos tarihinde düzenlenecek olan Unpacked 2016 etkinliğinde tanıtılacak.

Samsung yaptığı bu duyuruyla birlikte aynı zamanda neden Galaxy Note 7 ismini kullandığını da açıklıyor. Galaxy S ve Note serisinin uyum içerisinde olmasını istedikleri için böyle bir karar aldıklarını açıklayan Samsung, aynı zamanda Galaxy Note 6 isminin eski bir telefon çağrışımı yapabileceği için isim değişikliğine gittiklerini belirtiyor.

Geçtiğimiz yıl Unpacked 2015 etkinliğinde Samsung Gear S2 ile ilgili ilk detayları paylaşan Samsung’un bu yıl Gear S3’ün ilk gösterimini burada yapabileceği ve tüm detayları IFA 2016‘da tanıtabileceği düşünülüyor.

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler