YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
LG G5 Özellikleri Nelerdir? LG G5 Ne Zaman Çıkıyor Ve Fiyatı Nedir?
LG G5 Özellikleri Nelerdir? LG G5 Ne Zaman Çıkıyor Ve Fiyatı Nedir?
18 Ocak 2016 07:38
LG G5 özellikleri nelerdir sorusu çok sık sorulmaktadır. LG G5 fiyatı ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. LG G5 ne zaman çıkacak sorusunun cevabı kanalahaber.com'da. LG G5 Özellikleri Nelerdir? LG G5 Ne Zaman Çıkıyor Ve Fiyatı Nedir?

LG, Güney Kore'nin ünlü firmalarından biri olarak tanınıyor. Bu yüzden LG G5 özellikleri nelerdir sorusu daha satışa sunulmadan merak edilmeye başlandı.

Firmanın G4 model telefonu çıktığı günden itibaren çok rağbet gördü ve bu yüzden LG G5 ne zaman çıkacak sorusu akıllı telefon kullanıcıları tarafından sık sık araştırılıyor. Teknoloji dünyasındaki akıllı telefonların son dönemde fiyatları çok yüksek olduğu için LG G5 fiyatı hakkında çeşitli iddialar ortaya atıldı. Telefonun tasarımında büyük değişikliklere gidilmesi beklenirken Barcelona’da düzenlenecek olan MWC 2016’da tanıtımının yapılması bekleniyor. LG G5 hakkında merak edilen detaylar haberimizde.

LG G5 ÖZELLİKLERİ NELERDİR VE NE ZAMAN ÇIKACAK

Güney Kore’nin dev firması LG G5 özellikleri ile birlikte bir kaç ürünü daha tanıtması bekleniyor. Görsellerle desteklenen haberlere göre değiştirilebilir batarya özelliği bekleniyor. LG G5 ne zaman çıkacak sorusunun cevabı 21 Şubat'ta düzenlenecek olan etkinlikten sonra belli olacak. G serisindeki diğer telefonlarda olduğu gibi, kavisli bir ekran G5’de de bekleniyor.

G2 telefon modeli ile birlikte görmeye başladığımız arka tarafa yerleştirilen ses açma, kısma ve güç butonunu bu modelde göremiyoruz. Tasarımla ilgili bir diğer iddia ise modelin sol tarafında ses açma kısmı butonu olması bekleniyor. Güç butonunun parmak izi okuyucu ile birlikte olacağı da iddialar arasında. Yine bir başka habere göre, LG G5 modelinde modüler bir tasarım bekleniyor. Ünlü firma, yekpare gövdeye sahip akıllı telefonlar üretmeme konusunda ısrarcı oluyor.

Ancak, CNET Korea haberindeki görsele göre telefon bugüne kadar hiç görmediğimiz bir tasarımla karşımıza gelecek. Artık arka kapak yerine telefonun alt kısmında bir bölümün açılarak bataryanın, hafıza kartının ve SIM kartın yuvalarına ulaşılacağı söyleniyor. Bu yapın en büyük avantajı telefonu daha ince yapmayı mümkün kılmasıdır.

Alt bölümün açılması yerine yerinden çıkması ile cihazın metal gövdeye sahip olacağını öngörebiliriz, çünkü plastik bir malzemeyle yerinden çıkan bir yapı kurmak pek sağlam olmayacaktır. LG firmasının G5 modelinde çok radikal değişikliklere gideceğine kesin gözüyle bakılıyor. G2 telefon modeli fiyatına bakılırsa, LG G5 fiyatı aralığının 1500-1750 arasında olması bekleniyor.

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler