YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Lada Vesta'nın satış fiyatı ne olacak? Lada Vesta ne zaman çıkacak?
Lada Vesta'nın satış fiyatı ne olacak? Lada Vesta ne zaman çıkacak?
30 Eylül 2015 07:29
Lada Vesta'nın Türkiye satış fiyatının ne kadar olacağı tahmin edilmeye çalışırken bazı çevreler Lada Vesta'nın Türkiye satış fiyatının 30 bin ve üzerinde olacağı görüşünde birleşiyorlar. Lada Vesta'nın satış fiyatı ne olacak?

Son zamanlarda çıkan 25 bin TL’ye sıfır araba dedikodularıyla gündeme gelen Lada yeni modellerini bir bir gün yüzüne çıkarıyor.

Bunlardan en dikkat çekeni şüphesiz Lada Vesta. En başta belirtmekte fayda var, Lada Vesta fiyatı henüz netleşmedi. Bu aracın Rusya’daki satış fiyatını baz alarak ve Türkiye’deki vergileri de ekleyince yapılan hesaplamalarla 28-29 bin TL çıkıyor. Lakin bu kesinlikle net bir fiyat değil. Sizler gibi bizde büyük bir merak içinde bekliyoruz. Herhangi bir farklı politika izlenmezse 30 bin TL’yi geçmemesi gerekir.

Lada Vesta şimdi karşımıza daha detaylı fotoğraflarla çıktı. Bordo renk çok yakışmış. Fiyatı her ne kadar kesin olmasa da bu araç ekonomik bir rakamla ülkemizde satışa çıkarsa büyük bir fırtına yaratacaktır.

Lada Vesta Türkiye’ye 2016 yılında giriş yapacak. Bu konu Lada yetkilileri tarafından açıklandı. Kalina ve Granta modellerinin 2015 sonuna kadar ülkemize gelmesi bekleniyor. Ayrıca Kalina ve Granta modellerinin de ilk canlı görüntüleri elimize ulaştı sırasıyla sizlerle onları da paylaşacağız.

Lada Vesta’nın yeni fotoğraflarında dikkatimizi çeken ilk şey iç tasarım oldu. Dış dizayna göre iç konsolda gayet başarılı duruyor. Ayrıca Lada Vesta otomatik ve düz vites seçeneklerine sahip.

 // Sıradan bi araştırmacı.
Bu vesta FIAT eagea ya rakip olur diye tahmin ediyorum,eyer böyle olursa ve bu fiyatta olmaz,olursa da aegea fiyatındada değişiklik olur ilk sebebi dizkiz aynalarindaki sinyaller....
01 Ekim 2015 13:24
BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler