YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte Youtube aboneliğinin fiyatı
İşte Youtube aboneliğinin fiyatı
18 Kasım 2014 16:22
YouTube, geçtiğimiz gün Music Key hizmetini beta olarak duyurduktan sonra, şimdi de ücretli üyelik fiyat planını açıkladı.

Dünya'nın en çok ziyaret edilen sitelerinden biri olan YouTube'da, en çok müzik videoları izleniyor. Geçtiğimiz yıl büyük bir Gangnam Sytle fırtınası kopmuş ve Gangnam Style adlı şarkı 2 milyarın üzerine izlenme sayısına ulaşmıştı.

Bu ve bunun gibi müzik videolarının izlenme sayıları ve kullanıcılarına daha profesyonel anlamda müzik dinletme deneyimi sunmayı hedefleyen YouTube ise, ücretli üyelik sistemi Music Key'i, geçtiğimiz gün duyurdu.
 
Reklamsız, arka planda ya da internet bağlantısı olmadan da kullanılabilecek olan Music Key'in ücretleri açıklandı.

"Music Key" ayda 8 dolar 

Henüz sadece Amerika ve 6 Avrupa ülkesinde beta olarak kullanılabilen sistem, 6 ay boyunca tamamen ücretsiz olarak beta süecine devam edecek. Beta sürecinin ardından YouTube'un yasak olmadığı tüm ülkelerde kullanılabilecek sistem, aylık 7,99 Dolar ücrete sahip olacak.
 
Ülkemiz için fiyat politikası bilinmese de Deezer ve Spotify gibi sistemlere alternatif olabilecek YouTube MusicKey, Mayıs 2015 itibariyle beta sürecinden çıkarak normal kullanıma sunulacak.

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler