YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte Lenovo MIIX 700 model tablet bilgisayar
İşte Lenovo MIIX 700 model tablet bilgisayar
03 Eylül 2015 07:46
Lenovo MIIX 700 tablet modelleri ile beraber daha yeni ve daha kaliteli bir tablet üretmeye devam ediyor, ketin yeni tabletlerinde daha kaliteli ve daha başarılı olması beklenenler arasında yerini alıyor.

Lenovo MIIX 700 tabletlerini bugün tanıtan Lenovo yeni tabletlerinde daha kaliteli ürünlerin yanı sıra daha başarılı ürünlere de yer vermeye devam ediyor, son olarak gelen bilgilere göre şirketin yeni akıllı telefonlarından hemen sonra yeni tablet modellerinde de SIM kart ve İMEİ desteğine sahip olduğu bu şekilde aramalar ve mesaj gönderip almalar yani kısacası telefonla yapılacak olan her türlü işlemin yapılacağı açıklanmış oldu.

Apple kadar olmasa da kendini baya iyi bir seviyede tutmayı başaran ve zaman zaman düşüşler ve yükselişler yaşayan Lenovo yeni Lenovo MIIX 700 modelleri ile beraber insanlık için küçük ama teknoloji için büyük bir buluşa da imza atmış oldu ve öncülük etti. Zira tanıtılan tablet modellerinde arama ve SIM kart özelliğin olmasına rağmen İMEİ özelliği olmadan dolayı daha doğrusu İMEİ olmadığından dolayı teknoloji ne kadar gelişmiş olsa da tabletlerden aramalar yapamaz haldeydik, Lenovo MIIX 700 modeli ile beraber bu soruna kesin bir çözüm koydu ancak hangi ülkelerde ve ne zaman ne kadar fiyat ile beraber satışa sunacağını maalesef daha net bir bilgi olarak açıklamadı. Lenovo yeni tabletlerini yakında satışa sunacak

 

 

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler