YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
iPhone X ne kadar, özellikleri neler?
iPhone X ne kadar, özellikleri neler?
13 Eylül 2017 07:51
Apple'ın 10. yıla özel tanıtılan akıllı telefonu olan iPhone X, teknoloji gündemine bomba gibi düştü. Peki, iPhone X ne kadar, özellikleri neler?

Herkesin merakla beklediği iPhone X, yenilenen tasarımı ve üst seviye özellikleriyle sevenleriyle buluştu.

İPHONE X'İN ÖZELLİKLERİ

Apple A11 Bionic işlemcisinden gücünü alan iPhone X'in özellikleri dendiğinde akla ilk son zamanların en popüler trendi çerçevesiz ekran furyasına katılmış olması geliyor.

iPhone 7 Plus modelinde ilk defa kullanılan çift kamera ise bir seviye daha atlayarak her iki kamerada da OIS destekli olarak karşımıza çıkıyor.

Touch ID yerine Face ID adı verilen yüz tanıma özelliğiyle gelen iPhone X ayrıca 64 GB ve 256 GB depolama kapasitesiyle bizleri selamlıyor.

IPHONE X NE KADAR? 

iPhone X 64 GB ve 256 GB modelleriyle gümüş ve uzay grisi renk seçeneklerinde, 999 ABD Doları’ndan başlayan fiyatlarla Apple.com ve Apple Store’lardan ve ayrıca, Apple Yetkili Bayileri’nden ve operatörlerden (fiyatlar değişebilir) edinilebilecek.

Andorra, Avustralya, Avusturya, Bahreyn, Belçika, Bulgaristan, Kanada, Çin, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Grönland, Guernsey, Hong Kong, Macaristan, İzlanda, Hindistan, İrlanda, Man Adası, İtalya, Japonya, Jersey, Kuveyt, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Meksika, Monako, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Katar, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Singapur, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Tayvan, BAE, Birleşik Krallık, ABD ve ABD Virgin Adaları’nda müşteriler iPhone X’u 27 Ekim Cuma gününden itibaren sipariş edebilecek ve 3 Kasım Cuma gününden itibaren satışa sunulacak.

Geniş bir renk yelpazesinde sunulan deri ve silikon kılıflar dahil, Apple tasarımı aksesuarlar 169 TL’den başlayan fiyatlarla, yeni iPhone X Deri Folyo Kılıf ise 449 TL fiyatla edinilebilecek. Uyumlu renkte metalik kaplama seçenekleri olan Lightning Dock’lar da 229 TL fiyattan satışa sunulacak, fiyatlar değişebilir.

iPhone X’u Apple’dan satın alan her müşteriye, mail’i kurarak, App Store’daki yeni uygulamaları göstererek ve daha fazlasını yaparak iPhone’larını özelleştirmelerine yardımcı olmak için mağazada veya online Kişiye Özel Kurulum sunulacak.

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler