YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
IPhone ekranlarını 4 İnç'e çıkarıyor!  ​
IPhone ekranlarını 4 İnç'e çıkarıyor! ​
25 Aralık 2015 00:05
Akıllı telefonlardan IPhone'nun yeni özellikleri şaşırtmaya devam ediyor. Ekranlarını gün geçtikçe genişleten Apple IPhone'nun ekranlarını da 4 inç'e çıkardı. Kullanıcılarını şok etmeye devam etti.

Son dönemde oldukça sık bir şekilde konuşulmaya başlanan iPhone'nin 4 inç ekranlı yeni modelinin yakın zamanda çıkacağı öğrenildi.  En son 5.5 inç büyüklüğünde ekrana sahip iPhone 6S Plus modeli ile karşımıza çıkmış olan Apple, bildiğiniz üzere 4 inç ekrana sahip bir iPhone üzerinde daha çalışıyor.

Henüz resmiyet kazanmayan bu bilgi, pek çok otorite tarafından doğrulanmıştı. Ancak China Mobile kurumu tarafından kısa bir süre önce paylaşılan bilgiler, neredeyse 4 inç ekranlı iPhone'a kesinlik kazandırdı.

Çin'de etkinlik düzenleyen telekomünikasyon kurumu China Mobile, çıkış planlarına değindi anda 4 inçlik iPhone'un gelecek yılın nisan ayında satışa sunulacağını iddia etti. Henüz Apple tarafından onaylanmamış bilgilere göre iPhone 6C adıyla çıkış yapması beklenen yeni modelin nisan 2016'ya göz kırptığını söylemek mümkün. A9 işlemcisi ile geleceği söylenen iPhone 6C'nin 8 MP arka kamera ve alüminyum kasa gibi özelliklere sahip olması bekleniyor.

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler