YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İphone 7 Ne Zaman Çıkacak? İphone 7 Özellikleri Ve Fiyatı!
İphone 7 Ne Zaman Çıkacak? İphone 7 Özellikleri Ve Fiyatı!
11 Ocak 2016 20:39
İphone 7 çıkış tarihi, özellikleri, fiyatı merak ediliyor...İphone 7 Ne Zaman Çıkacak Belli Oldu! -İşte Yepyeni İphone 7 Özellikleri Ve Fiyatı! Peki İphone 7 fiyatı ne kadar olacak ve İphone 7 özellikleri neler detayları haberimizde.

İphone 7 Ne Zaman Çıkacak Belli Oldu! -İşte Yepyeni İphone 7 Özellikleri Ve Fiyatı! Peki İphone 7 fiyatı ne kadar olacak ve İphone 7 özellikleri neler detayları haberimizde. Apple'dan her geçen gün İphone 7 özellikleri hakkında bir bilgi geliyor.

Her piyasaya çıkışından önce özelliklerinden çok fiyatıyla gündeme gelen İphone 7 fiyatı da ne olacağı, diğer iphone'lar ile aynı fiyatta mı yoksa daha mı pahalı olacağı soruluyor. Apple cephesinden yeni modelleriyle birlikte birçok güncelleme geleceği ve kullanıcıları şaşırtacağı bilgisi geliyor. İphone 7 çıkış tarihi ve merak edilenleri haberimizde.

İPHONE 7 ÖZELLİKLERİ YİNE ÇOK DİKKAT ÇEKİYOR

İphone ilk olarak 6 modelinde HD çözünürlük sunmuştu bu yüzden İphone 7 özellikleri içerisinde Quad HD ekranının olacağı söyleniyor. Hem sert hem de en ufak bir dokunuşu bile ayırt edecek düzeyde ayarlanacak olan telefonlara Force Touch dokunmatiği gelecek böylece kullanımı daha rahat olacak.

Apple İphone 7 için nasıl bir tasarım izleyeceği merak edilirken tasarımcılar da boş durmayıp yeni tasarımlarla fikir üretiyor. Bazıları oldukça dikkat çekici ve gerçekçi olsa da henüz İphone 7 tasarımı belirlenmedi. Su geçirmez ekran özelliği çok konuşuluyor o yüzden üreticiler bu özelliğe daha da yoğunlaşmış durumda, bunun yanı sıra sadece ekranın değil telefonun tümünün su geçirmez olabileceği ihtimali de var. Sadece bununla da sınırlı değil 3 boyutlu ekran olması konusunda da duyumlar var bu da iphone 7'nin de oldukça yüksek rakamlardan satılacağını düşündürmüyor değil.

Alınan bilgilere göre diğer İphone'lardan faklı olarak bu modelinde ekranı kırılmaz bir özellikte olacak, Motorola Droid Turbo 2 telefonunda kullanılan Shatterproof kırılmaz cam özelliğinin bu telefonda da olması muhtemel ama bununla birlikte bir de 3D Touch özelliği olacağı da söyleniyor. Ayrıca telefonda usb ve kablosuz şarj olması da bekleniyor.

En ilginç özelliklerinden birisi ise kulaklık girişi olmayacağı söylentisi oldu. Kulaklık girişinin yerini yeni şarj girişi alabilir.

İPHONE 7 NE ZAMAN ÇIKACAK BELLİ OLDU

İphone 7 çıkış tarihi olarak 2016 yılının yaz ayları olacağı söyleniyor. Bahar aylarında lansmanı yapıldıktan sonra yaz aylarında çıkması ise büyük bir ihtimal gözü ile bakılıyor.Tasarım görüntülerinin için ise kullanıcıların bir süre daha beklemesi gerekiyor. Her modelinde yüksek fiyatlarla satışa sunulan İphone'nun yeni modelinin diğer İphone'lara göre ne kadar ilgi göreceği merak ediliyor.

Yukarda belirttiğimiz özellikler gerçekleştiği takdirde İphone 7 fiyatı daha da artacak ve 2500-3000 TL arasında olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor. 

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler