YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
iPhone 7 Ne Zaman Çıkacak? iPhone 7 Özelikleri
iPhone 7 Ne Zaman Çıkacak? iPhone 7 Özelikleri
21 Kasım 2015 00:00
iPhone 7 ne zaman çıkacak, özellikleri nelerdir? Şu zamana kadar çıkarılacak olan serinin en iyi telefonu olacak olan iPhone 7'nin ne gibi özelliğe sahip olacağı da merak ediliyor. Peki iPhone 7 ne zaman çıkacak? iPhone 7 özellikleri?

iPhone seneye çıkaracağı telefon şimdiden kullanıcıları tarafından merak edilmeye başlandı. Samsung ile birlikte en çok satış yapan iPhone geniş ekran görünümünü sevmiş görünüyor. Son çıkacak olan iPhone 7'nin de ekranı geniş ekranlı olacak. Şu zamana kadar çıkarılacak olan serinin en iyi telefonu olacak olan iPhone 7'nin ne gibi özelliğe sahip olacağı da merak ediliyor. Peki iPhone 7 ne zaman çıkacak? iPhone 7 özellikleri? Bu soruların detaylı cevabı haber detayında yer alıyor.

İPHONE 7 NE ZAMAN ÇIKACAK - ÖZELLİKLERİ

Düz kasa modelinden geniş kasa şekline geçen iPhone, bu tasarımı ile iyi bir satış grafiği çizdi. Geniş ekran ve kasa modeli ile satışlarının arttığını gören iPhone, bundan sonra çıkarılacak olan telefonlarını da bu tarzda çıkarılacağı tahmin ediliyor. Bu sene yeni modelleri ile kullanıcıları karşısına çıkan iPhone, bu sene yeni bir model daha çıkarmayacak. Yeni çıkacak olan iPhone 7 ne zaman çıkacak? Bu aralar iPhone kullanıcıları ve tutkunlları tarafından bu sorunun cevabı çok merak ediliyor. Bu sorunun ise net bir cevabı bulunmuyor.

iPhone şirketinin yakından takip eden isimler arasında olan Yasser Farahi'ye iPhone 7 ne zaman çıkacak ve nasıl olacak? Diye soran gazetecilere Farahi; Aldığım çeşitli kaynaklara göre şu an da bazı Android cihazlar da bulunan kablosuz şarj sisteminin, iPhone 7'de de bulanacağı tahmin ediliyor dedi. Peki iPhone 7 özellikleri nasıl olacak?

Bu soruya ise iPhone resmi bir cevabı bulunmasa da araştırmalar sonucu iPhone 7 özellikleri tahminen, iPhone 6’da olduğu gibi 4.7 inçlik bir ekrana sahip olması beklenen yeni cihazın 5GB RAM’e sahip olacağı sıklıkla dile getirilen iddialar arasında. Başka bir söylentiye göre ise yeni akıllı telefonun hafızası, iPhone 6 ve Plus’tan farklı olmayacak ve ürün, 16, 64 ve 128 GB kapasite seçenekleri ile piyasaya sürülecek. Apple’ın yeni modelinin iOS 9 ya da iOS 10 işletim sistemi ile çalışacağı düşünülüyor. Peki tahminlerinize göre iPhone 7 ne zaman çıkacak diye soracak olursanız da iPhone 7'nin çıkış tarihi 2017 senesinin ilk ayı Ocak ayının ortalarına doğru piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.

ajanshaber.com

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler