YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
iPhone 6'dan şaşırtan bükülme şikayeti
iPhone 6'dan şaşırtan bükülme şikayeti
29 Eylül 2014 02:45
Birçok testi geçemeyen Apple'ın yeni ürünü iPhone 6 kullanıcılarının bu sefer de ince yapısından dolayı bükülme şikayeti belirdi.

İnceliği ile dikkatleri üzerine geçen iPhone 6'nın kullanıcıları, sosyal medya ve teknoloji sitelerinde 'bükülme' şikayetinde bulundular.

The Guardian'ın haberine göre; iPhone 6 kullanıcılarında, telefonun inceliği endişe yarattı. Fakat kullanıcılar, iPhone 6 ve iPhone 6 plus hakkında endişelenmenin de aslında yersiz olduğunu belirttiler. Ancak diğer rakiplerin ürünlerinin daha sert olduğunu da vurguladılar.

Kullanıcıların büyük şikayeti sonrasında, iPhone 6 testleri, ceplerde bulunan telefonlarda bükülme olduğunu gösterdi. Kullanıcıların puanları adlı forumlar, twitter ve teknoloji sitelerinde, kullanıcılar, ön ve arka pantolon ceplerinde duran telefonların büküldüğünden şikayet ettiler.

Unbox Lewis'te Hilsenteger, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'un bükülme tstini yaptı. Sonuç ise;

"iPhone 6 çok daha dayanıklıdır. Bu daha küçük bir ayak izine sahiptir, bu malzeme bütünlüklü ölçüde daha iyidir. Fakat iPhone 6 Plus kullanıcıları için aynı şeyi söylemek bilmek mümkün değil."

Test bilimsel değil ama Hilsenteger, telefonun yüzeyinde fazla baskı olunca rahat büküldüğünü gösterebiliyor.

 

 

KANALAHABER.COM/ÖZEL İÇERİK

halidetonga@kanalahaber.com

 // Yaşar uyar
iPhone 6 4 ay önce aldım ve aldığım Sadettin ticaret servisten servise gönderdi kesin değiştirirler kasada çizik dahi yok dediler ama sonuç 1280 tl ödersem yenisi gelecekmiş yazıklar olsun iPhone den soğuttu bu lanet telefon beni...
24 Şubat 2016 19:15
BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler