YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
iOS 8.4.1 güncellemesi ne zaman sunulacak? iOS 8.4.1 indir
iOS 8.4.1 güncellemesi ne zaman sunulacak? iOS 8.4.1 indir
16 Ağustos 2015 07:52
iOS 8.4.1 güncellemesini nasıl indirebilirim? Sorusunu mu soruyorsunuz? O halde pek fazla beklemeye gerek yok hemen iOS 8.4.1 güncellemesini indirerek akıllı Ayfonlarınıza yükleyebilirsiniz.

Apple'ın son olarak yayınladığı Apple iOS 8.4.1 güncellemesi sonunda tüm halka açıldı ve herkes tarafından indirilebilir duruma geldi, iOS 8.4.1 güncellemesi ile beraber daha fazla kullanıcının akıllı telefonlarındaki hataları giderse de Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus akıllı telefonlarında yer alan Apple iOS 8.4 güncellemesinin üzerine yüklenmesinin herhangi bir özellik getirmememesi dikkatlerden kaçmadı.

iOS 8.4.1 güncellemesinde kullanıcılara herhangi bir özellik sunulmadı ancak yine de bir çok kez yaşanan FPS düşmeleri geçiyor, iOS 8.4.1 güncellemesi sayesinde akıllı telefonunuz hem daha fazla hızlı bir yapıya sahip olurken hem de daha fazla bir kullanım alanını siz değerli kullanıcılarına sunmaya da başlıyor, iOS 8.4.1 güncellemesini indirerek kurduktan sonra akıllı telefonunuz daha uzun bir şarj süresine sahip oluyor ve normalden 1 kat daha fazla kolay ve hızlı işlemler yapabiliyorsunuz.

iOS 8.4.1 güncellemesini kurmadan hemen öncesinde akıllı telefonunuzun hazır olduğundan emin olun ve akıllı telefonunuzda yeterli bir hafıza olup olmadığını ayarlar genel hakkında sekmesinden kontrol ettikten sonra iOS 8.4.1 güncellemesini indirmek için ayarlar genel yazılım günceleme sekmesine gidin ve güncellemeyi otomatik olarak yüklenmesi için yükle diyerek güncelleme yükleyin. Akıllı telefonunuz bu güncellemeden hemen sonra daha iyi bir çalışma sistemine ve daha güvenli bir çalışma sistemine sahip olacak, akıllı telefonunuzun en yüksek güvenlik önlemleri bu güncelleme ile beraber sunulmaktadır.

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler