YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İnternet neden yavaşladı? İşte cevabı...
İnternet neden yavaşladı? İşte cevabı...
26 Ağustos 2016 05:25
Türkiye'de sosyal paylaşım siteleri Facebook, Twitter, YouTube ve Instagram'a erişim 4 saatliğine yavaşlatıldı. Şu an herhangi bir problem bulunmuyor.

Türkiye'de sosyal paylaşım siteleri Facebook, Twitter, YouTube ve Instagram'a erişim yaklaşık 4 saattir kısıtlı hale getirildi.

Elde edilen bilgilere göre kısıtlama, Suriye topraklarındaki terör örgütleri DEAŞ ve PYD'ye yönelik önceki gün başlatılan ve devam eden Fırat Kalkanı Operasyonu hakkında sosyal medyada yayılan yalan haberler ve diğer dezenformasyonlara karşı tedbir amaçlı olarak yapıldı.

Yetkililerin kısıtlama esnasında Türkiye'yi ve TSK'yı hedef alan yalan haberlerin kaynaklarını tespit ettiği belirtiliyor.

Sosyal medya Saat 03:00 itibariyle eski haline döndü.

 // m
Çok doğmuş bir yaklaşım. Kimse bu karara karsı gelemez....
26 Ağustos 2016 09:02
 // atak
Aradaki çürükleri temizlemek lazım,,gerekirse komple kapansin arkadaş ne olacak sanki,,ülkenin refahindan iyimi yani,on numara olmuş...
26 Ağustos 2016 07:25
çok güzel
 // Almıla Atabey
kESİNLİKLE DOĞRU BİR ADIM HER ZAMAN BÖYLE YAPIN VATAN MİLLET DEVLET ASKERLE İLGİLİ KONULARDA HALK OLARAK DESTEKLİYORUM SONUNA KADAR.AĞZI OLAN KONUŞUP, PARMAĞI OLAN BOŞ BOŞ ŞEYLER YAZIP ÇİZMESİN OTURDUĞU YERDEN.LANET OLASI DÜŞMANLARI ALLAH KAHRU PERİŞAN ETSİN İNŞALLAH...AMİİİİNNNN....
26 Ağustos 2016 Cuma 02:29
BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler