YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Instagram'da dikkat çeken yenilik
Instagram'da dikkat çeken yenilik
18 Ağustos 2014 11:38
Popüler fotoğraf paylaşma uygulaması Instagram'a yeni bir özellik geldi. Instagram'ın takipçi listesinde artık ortak arkadaşlar ve popüler isimler karşımıza çıkıyor.

Aylık aktif kullanıcı sayısı hızla artan popüler uygulama Instagram'a Haziran ayında 10 yeni özellik gelmişti. Son değişikliklerin ardından Instagram'da bir yeni özellik daha görüldü.

Facebook'taki 'Tanıyor olabileceğiniz kişiler' bölümü ile benzeşen Instagram'ın yeni özelliği, Twitter'da da 'Kimi takip etmeli' başlığı altında çıkıyor.

Popüler bir ismi takip ettiğinizde aynı sayfa içerisinde benzer ünlü isimler listesi oluşuyor. Sayfadan çıkmak zorunda kalmadan yeni isimleri takip edebilirsiniz. Binlerce takipçisi olan kullanıcılar, bu bölümde ön planda yer alıyor.

Android ve IOS'a geldi

Android ve iOS işletim sistemine sahip tüm telefonlarda görülen 'Önerilenler' bölümü geçtiğimiz hafta kullanıcılar tarafından fark edildi. Güncellemelerin ardından otomatik olarak karşımıza çıkan yeni özelliği kullanmak istemeyenler için pratik kapatma sekmesi sayfanın sol yanında bulunuyor.

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler