YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HTC'nin merakla beklenen telefonu ne zaman çıkıyor?
HTC'nin merakla beklenen telefonu ne zaman çıkıyor?
04 Eylül 2015 08:30
HTC meraklılarına müjde IFA'dan geldi. HTC A9 Aero tanıtımı için geri sayım sürüyor. Peki Aero (A9) için düşünceler neler, nasıl bir cihaz üretti HTC Aero ile? İşte cihazın özellikleri...

HTC kullanıcıları bu yeni cihazı beklemeye başladı, yeni telefonun hangi tarihte piyasaya sürüleceği de belli oldu. HTC meraklılarına müjde IFA'dan geldi. HTC Aero tanıtımı için geri sayım sürüyor. Peki Aero için düşünceler neler, nasıl bir cihaz üretti HTC Aero ile...

HTC firması tarafından tanıtımına hazırlandığı yeni akıllı cihazı Aero, çok da uzak olmayan bir tarihte meraklısına sunulacak. HTC Aero için sabu-ırsızlanan telefonun meraklıları ise yeni cihazın özelliklerini merak etmeye başladı.

Yeni cep telefonu modeli tanıtımını IFA'dan sonraya bırakacak olan bir teknoloji devi de HTC.  Zira gelen sızıntılara göre HTC, 6 Eylül tarihinde Aero isimli  yeni bir model tanıtmak için kolları sıvadı. Şimdiden HTC Aero merakı başladı, kullanıcılar Aero'nun özelliklerini araştırıyor.

Son günlerde büyük bir işten çıkarma adımı atacağı konuşulan HTC, uzun zamandır karlılık konusunda istediğini alamıyor. 13.000 çalışanının yaklaşık 2.500'ünü işten çıkartacağı konuşulan HTC, One modelleri ile başaramadığını, bu kez Aero ile başarmaya çalışacak.

Çin'in Facebook'u olarak da bilinin Weibo'da paylaşılan görsele göre HTC'nin yeni cep telefonu modeli 6 Eylül'de tanıtılacak. Telefonun sunduğu özelliklerle bir hayli güçlü ve tasarımıyla ise oldukça şık olacağı bilinen detaylar arasındayken, paylaşılan görselde telefonun izleri çok belli olmuyor. Gelen bilgilere göre QHD ekranla gelecek olan HTC Aero, kenarlara doğru kendini kavise bırakan bir ekran sunacak. Elbette bunlar henüz söylenti. Bunların gerçek olup olmayacağını ve daha fazlasını 6 Eylül tarihinde göreceğimizi umuyoruz.

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler