YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HTC One A9'un özellikleri göz dolduruyor
HTC One A9'un özellikleri göz dolduruyor
26 Eylül 2015 10:21
HTC One A9 merak edilen teknik özellikleri ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. HTC One A9 ne zaman piyasaya çıkacak? Fiyatı ne kadar olacak? Tüm merak ettiğiniz soruların cevabı bu haberde...

Metal gövdeli ve iPhone 6 ile iPhone 6 Plus’ın kasasına benzeyen yapısıyla dikkat çeken HTC One A9’un teknik özellikleri henüz kesinleşmemiş olsa da modelin adı ve kamera detayları netleşti.

Yayınlanan gizemli bir fotoğrafın incelenerek Exif bilgilerinin ortaya çıkarılmasıyla aşağıdaki sonuçlar alında. Model, HTC One A9 olarak adlandırılacak. HTC One A9 modelinde 13 MP çözünürlüğe sahip bir arka kamera bekleniyor. Kameranın diyafram açıklığı f/2.0 olarak görülüyor. OIS özellikli kamera hem diyafram değeri hem de görüntü sabitleme özelliği düşük ışık koşullarında bile kaliteli fotoğraflar vaad ediyor.

HTC One A9 modelinin önümüzdeki günlerde düzenlenecek bir etkinlikte resmi olarak duyurulması bekleniyor. Modelin ne zaman satışa çıkacağı henüz belli ancak bize soracak olursanız Kasım ayında satışa çıkmasını tercih ederiz.

Çünkü yakın zamanda satışa çıkarsa Android 5.1.1 Lollipop sürümüyle satılacak ve daha sonra Android 6 Marsmallow güncellemesi beklenek. Dolayısıyla Ekim sonu, Kasım gibi satışa çıkarsa kutusundan direkt olarak Android 6 ile çıkma ihtimali yüksek. HTC One A9’un Exif bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

Beserhaber.com

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler