YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HTC One A9 Android 6.0 ile geliyor!
HTC One A9 Android 6.0 ile geliyor!
09 Ocak 2016 00:11
Akıllı telefonlardan HTC One A9 akıllı cep modellerinin kısa bir yazılım güncellemesinden geçecek olduğu ve şirket tarafından yeni güncellemeler alacak olduğu konusunda bilgilendirme yapıldı.

HTC One A9 akıllı cep modellerinin kısa bir yazılım güncellemesinden geçecek olduğu ve şirket tarafından yeni güncellemeler alacak olduğu konusunda bilgilendirme yapıldı.

HTC One A9 akıllı cep modellerinin kısa bir yazılım güncellemesinden geçecek olduğu ve şirket tarafından yeni güncellemeler alacak olduğu konusunda bilgilendirme yapıldı. Zor günler geçiren HTC'nin üzerinde çalıştığı yeni modelinin görselleri sızdırıldı.HTC Aero (HTC A9) ismiyle lanse edilen model iPhone 6'ya benzerliğiyle dikkat çekiyor. One M9 ve One M9 Plus satışlarında beklediğini bulamayan HTC, bazı fabrikalarını kapatma kararı almış ve dünya genelindeki çalışanlarının yaklaşık olarak %15'ini işten çıkaracağını açıklamıştı. HTC'nin yeni modeli fazlasıyla iPhone 6'yı andırıyor. HTC Aero'nun MediaTek imzalı Helio X20 SoC ile geleceği ve 4GB'lık RAM desteğine sahip olacağı belirtiliyor. 5.5 inçlik 2.5D curved (kavisli) ekranla gelmesi beklenilen HTC Aero'nun çıkış aralığı ise henüz netlik kazanmış değil.

Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC, One M9 ile yakalayamadığı başarıyı yakalamak için yeni modeli üzerinde elinden geleni yapmış. Bir süredir gündemde olan Aero kod adlı One A9, yakında resmi olarak tanıtılacak. Berlin'de düzenlenen IFA 2015 kapsamında tanıtılması beklenilen HTC One A9, Weibo'da ortaya çıkan bir görsel ile beklentileri boşa çıkarttı. 6 Eylül tarihini vurgulayan görsel, lansmanın ise Çin'de yapılacağını işaret ediyor. Düzenlenecek olan etkinlikte henüz ne tanıtılacağı bilinmese de kullanılan "Süper Yakışıklı" deyimi HTC One A9 modelini işaret ediyor.

 

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler