YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Google Play Store Güncellemeleri, Ücretsiz Uygulamalar?
Google Play Store Güncellemeleri, Ücretsiz Uygulamalar?
10 Ağustos 2015 10:44
Android dünyasının uygulama mağzası olan google play'in nasıl indirileceğini siz değerli okurlarımıza anlattık. Eğer ki aşağıdaki tariflere uyarsanız Google Play Storu indirebilir veya gücelleye bilirsiniz iyi okumalar.

Android dünyasının uygulama mağzası olan google play'in nasıl indirileceğini siz değerli okurlarımıza anlattık. Eğer ki aşağıdaki tariflere uyarsanız Google Play Storu indirebilir veya gücelleye bilirsiniz iyi okumalar.

Google Play Store (APK) indir, Google Play (Mobil) nasıl indiril, Google Play Store, oyun ve uygulamaları tanıtmak ve kullanıcıların Android cihazlarına indirip kurmalarını sağlamak için size yardımcı olacağımız haberimiz! Android Marketten Google Play'de Android Uygulamaları ve dahasına buradan ulaşabilirsiniz. Google Play Store Nasıl Güncellenir? Google Play Store uygulamasını kullanarak en sevdiğiniz müzik, film, kitap ve Android uygulamaları ile oyunlarını bulabilirsiniz. Android cihazınız varsa alışveriş için Google Play Store uygulaması yerine Android Market uygulamasını kullanırsınız. Günden güne devam eden geliştirmeler sayesinde Google Play Store'a yeni bir görünüm geliyor.

Google Play Store'ye Google Now Arama Çubuğu Getiriliyor! Google Play Store mağazası yenilendi. Google Play Store indir ücretsiz APK nasıl indirilir? Detaylar Play Store haberi ile karşınızda!

Google Play Store Nasıl Güncellenir? Google Play Store çok kolaydır, yapmanız gereken akıllı telefonunuzdan Google Play Store'a girmek. Oradan Ayarlara gir. Orda en aşağıda derleme sürümü var . Ona sürekli bas, (5-10 defa) bastıktan sonra kapat biraz bekle güncellenir.  Ya da Play Store 'un apk 'sini indir sonra kur.. Kendini otomatik oalrak güncelleniyor sorun çıkarmı kısmına gelirsek bazı kişilerde gerekli alan olduğu halde yok diye biliyormuş başka bilinen bir sorunu yok. otomatik oalrak günceller. Android cihazlarda Google Play Store uygulaması Google Play Store uygulaması, desteklenen ve Android OS 2.2 (Froyo) ve sonraki sürümlerini çalıştıran mobil cihazlarda yüklü olarak gelir. Eski bir Android cihazınız varsa alışveriş için Google Play Store uygulaması yerine Android Market uygulamasını kullanırsınız.

Cihazınızın sahip olduğu Android OS sürümünü öğrenmek için Ayarlar > Telefon hakkında/Tablet hakkında'ya gidin ve Android sürümü bilgisini bulun. Google Play Store uygulamasını açın, Google Play Store uygulamasını bulmak ve açmak için uygulama başlatıcısına gidin ve Google Play Store Google Play Store simgesine dokunun.

Google Play Store uygulaması yoktur! Google Play Store uygulamasını görmüyorsanız veya uygulama açılmıyorsa: Desteklenen bir Android cihazı kullandığınızı onaylayın. Uygulamayı gizlemiş olabilirsiniz ve tekrar etkinleştirmeniz gerekebilir. Cihazınızı kapatıp tekrar açın, sonra uygulamayı arayın. Google Play Store uygulaması hâlâ görünmüyorsa yardım için operatörünüze veya üreticinize başvurun. Maalesef Google Play Store uygulamasını indiremezsiniz - cihazınızda uygulama ya vardır ya da hiç kullanılamaz. Arama Çubuğu Google Now Sizlerle! Andorid işletim sistemli telefonlarda uyumlu Google Play Store'a gelen yenilik ile arama çubuğu Google Now gibi görünüyor. Önceden geçtiği materyal tasarıma ufak bir yenilik ekleyen Play Store'da arama çubuğu daha sade bir görünüm elde etmiş gözüküyor.

Yeniliklerine devam eden Google'ın yapmış olduğu bu değişiklik ile kullanıcılarına daha sade daha işlevsel bir uygulama sitesi sunulması öngürülmekte!  Android İşletim sistemine hitap eden Google ile Apple şirketinin App Store arasındaki rekabet daha da artacağa benziyor! Çünkü her ikisi de değişiklikler peşinde! Google Play Store Nasıl İndirilir? Google Play Store'den uygulama nasıl yüklenir?  Android uygulamalarını indirebileceğiniz adres olan Google play Store telefonunuzda yoksa ya da silindiyse problem yapmayın paniğe gerek olmadan Google play Store indirebilirsiniz. Google play Store haberimizde sizlere nasıl Google play Store indirebileceğiniz hakkında detaylı bilgileri vereceğiz.Telefonunuza Google play Store ücretsiz indirebilecek ve uygulamadan faydalanabileceksiniz.

Google play Store indir. Google play Store indirdikten sonra kullanım aşamasında Google hesabına ihtiyacınız var. Bunun için de cihazınızın "Ayarlar" menüsünü açın "Hesaplar" menüsünden "Hesap ekle" ye dokunun.Karşınıza çıkan ekrandan "Google"ı seçin.Var olan bir hesabınız yoksa "yeni" seçeneğini belirleyip, istenen talimatları uygulayın. Google Play Store uygulamasını açın.İstediğiniz uygulamayı seçtikten sonra kabul veya ücretli ise uygulamanın fiyatına dokunun. Uygulama için gerekli olan izinleri kabul ettikten sonra indirme işlemi başlamış oluyor. Ücretli uygulamalarda ödeme yönteminizi seçtikten sonra işlem tamamlanıyor. Google Play Stor'da trend uygulama olan oyun ve sosyal medya uygulamalarının yanı sıra, banka işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz mobil uygulamalara ve hatta bazı üniversitelerin mobil uygulamalarıyla ders çalışma imkanına bile sahip olabilirsiniz.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 // ESMA
Samsung galaxy ace gt s5830i telefondan nasıl play store bilebilirim yada telefondan derleme sürümü nedir nasıl güncelleme yapılır...
26 Ekim 2017 22:41
 // play store
Play store...
17 Ağustos 2015 17:16
BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler