YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Google dev etkinlik için hazır!
Google dev etkinlik için hazır!
20 Eylül 2015 09:21
Dünya'nın gözü google etkinliğinde olacak! Dev etkinliği canlı yayınla youtuybe üzerinden yayımlayacak

Dünya'nın gözü google etkinliğinde olacak! Dev etkinliği canlı yayınla youtuybe üzerinden yayımlayacak Google 29 Eylül'e hazır

Dünya devi arama motoru ve teknoloji devi Google, 29 Eylül tarihinde gerçekleştireceği dev etkinlik için davetiye göndermeye başladığı gelen haberler arasında.

Google, San Francisco'da 29 Eylül tarihinde düzenleyeceği etkinlik kapsamında en yeni ürünlerinin tanıtımı için basın kuruluşlarına resmi davetiye göndermeye başladığı bildirildi. Şirkekin  etkinlikte duyuracağı ürünler arasında LG Nexus 5X ve Huawei Nexus 6P, 2. nesil Chromecast ve geliştirilmiş medya oynatıcısı Nexus Player ön plana çıkıyor. Android kullanıcılarının merakla beklediği LG Nexus 5X, 5.2 inç ekran, Snapdragon 808 işlemci, 3GB RAM, 2700 mAh bataryanın yer alacağı belirtiliyor. Diğer taraftan Huawei Nexus 6P, 5.7 inç 2560x1440 piksel çözünürlükte ekran, Snapdragon 810 ve 3000 mAh batarya ile donatılmış olacak. Ayrıca şirketin etkinlikte yeni işletim sistemi Android 6.0 Marshmallow'un final sürümünü de duyurması bekleniyor.

Dünya devi google'ın tanıtım etkinliği Google'ın resmi YouTube kanalından canlı olarak izlenebilecek.

 

TÜRKİYE GAZETESİ

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler