YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Galaxy A8, Nihayet Resmi Olarak Duyuruldu
Galaxy A8, Nihayet Resmi Olarak Duyuruldu
11 Aralık 2015 13:54
Samsung'un yeni modelleri arasında olan ve bir süredir dedikodu olarak varlık gösteren Galaxy A8, sonunda resmi bir şekilde tanıtıldı... Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, A serisi ile kazandığı ivmeyi...

Samsung'un yeni modelleri arasında olan ve bir süredir dedikodu olarak varlık gösteren Galaxy A8, sonunda resmi bir şekilde tanıtıldı... Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, A serisi ile kazandığı ivmeyi sürdürme niyetinde. Aileyi A3, A5, A7 ve A8 ile genişleten firma, şimdi de satışa sunduğu modellerin yeni nesil versiyonları üzerinde çalışmakta. Hatta kısa bir süre önce açıklama yapan şirket yetkilisi, 2016 versiyon Galaxy A8'i özellikleri ile birlikte resmi olarak duyurdu.

Eski versiyonuna göre farklı bir işlemci ile birlikte gelecek olan yeni A8, gücünü Exynos 5433 yonga setinden alacak. Bu yıl görücüye çıkmış olan sürümde Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 615 yer almaktaydı. Tasarım konusunda değişiklik yapmayacak olan Samsung, A8 için Qualcomm ile çalışmaktan vazgeçmek dışında pek de büyük değişiklikler uygulama yoluna gitmiyor. Zira 2015 sürüm A8'de yer alan birçok özellik aynı şekilde yeni versiyonda da bulunacak.

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler