YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Facebook'tan muhteşem bir yenilik daha
Facebook'tan muhteşem bir yenilik daha
28 Nisan 2015 14:55
Facebook, önümüzdeki günlerde Messenger uygulaması üzerinden görüntülü arama yapılabileceğini duyurdu. Başka bir deyişle artık bu platform üzerinden Facebook arkadaşlarınızla görüntülü görüşmeler yapabileceksiniz.

3 sene önce kullanıma giren ve yaklaşık 700 milyon üyeye hizmet veren Facebook'un mesajlaşma uygulaması Messenger'a yeni bir özellik geldi.

Geçtiğimiz günlerde bünyesinde bulunan WhatsApp'a sesli arama seçeneği ekleyen Facebook, Messenger'a  görüntülü arama özelliği getireceğini duyurdu
Söz konusu özelliğin kullanıma girmesinin arından halihazırda ses kaydı, fotoğraf ve emoji göndermeye imkan veren platform üzerinden arkadaş listenizde yer alan kişilerler görüntülü görüşmeyapabileceksiniz.

Facebook, Microsoft'un Skype, Google'ın Hangouts ve Apple'ın FaceTime uygulamasına benzer bir yapıya kavuşacak olan Messenger'ı bu video ile tanıttı:

Henüz kullanıma gireceği tarih hakkında resmi bir açıklama bulunmayan özelliğin kısa süre içinde iOS ve Android işletim sistemi ile çalışan akıllı cihazlardaki yerini alacağı tahmin ediliyor.

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler