YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Facebook’a geçici profil fotoğrafı özelliği geliyor
Facebook’a geçici profil fotoğrafı özelliği geliyor
14 Eylül 2015 08:16
Facebook bomba bir profil özelliğini devreye sokacak. Sosyal medyanın dibi Facebook geliştirilmeye devame ederken gündeme gelen ve uygulaması için gün sayan profil fotoğraflarının zaman ayrlı biçimde geici değiştirilebilmesi özelliği şimdiden çok beğenilm

Facebook bomba bir profil özelliğini devreye sokacak. Sosyal medyanın dibi Facebook geliştirilmeye devame ederken gündeme gelen ve uygulaması için gün sayan profil fotoğraflarının zaman ayrlı biçimde geici değiştirilebilmesi özelliği şimdiden çok beğenilmiş gibi görülüyor.

Sosyal medyanın dibi Facebook geliştirilmeye devame ederken gündeme gelen ve uygulaması için gün sayan profil fotoğraflarının zaman ayrlı biçimde geici değiştirilebilmesi özelliği şimdiden çok beğenilmiş gibi görülüyor.

Facebook geliştiricileri kitle psikolojisini ve profil fotoğraflarında önemli günlerde yapılan değişiklikleri dikkate alarak geliştirdikleri yeni özellik şimdiden çok konuşulanlar arasında.

Ne zaman büyük toplulukların tepkisini çeken bir olay yaşansa, profil fotoğrafını değiştirerek protestoya veya halk hareketine Facebook başından destek veren büyük bir kitle bulunduğunun farkında olan Facebook, artık geçici olarak profil fotoğrafı değiştirmeye imkan veren bir özellik sunacak.

Buna göre, toplumsal harekete destek vermek için profil fotoğrafını değiştirmek isteyen kullanıcı, geçici profil fotoğrafı tanımlayabilecek. Bu tanımlama, bir saat, on saat, bir gün, iki gün, bir hafta, on gün, on beş gün, bir ay gibi belli süreler için geçerli olacak. Süre dolduğunda ise kullanıcının eski profil fotoğrafı yeniden yayına girecek.

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler