YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Facebook ve Twitter neden açılmıyor?Facebook ve Twitter çöktü mü?
Facebook ve Twitter neden açılmıyor?Facebook ve Twitter çöktü mü?
20 Mart 2016 09:39
Milyonlarca kullanıcısı olan Facebook ve Twitter'a erişim sağlanamıyor.Facebook ve Twitter çöktü mü? Facebook ve Twitter neden açılmıyor?

Dün sabah saatlerinde İstanbul Taksim'de meydana gelen patlama sonrasında Twitter ve Facebook'a girişlerine zaman zaman erişim sağlanamıyor. Twitter'a giriş yapamayan kullanıcılar Twitter kapandı mı? Twitter'a erişim engellendi mi,Facebook çöktü mü? Sorularına yanıt arıyor.

Facebook ve Twitter'a erişimin zorlaşmasının dün sabah saatlerinde İstanbul'un İstiklal caddesinde gerçekleşen canlı bombalı saldırı nedeniyle meydana geldiği tahmin ediliyor. Twitter ve Facebook erişiminin yavaşlaması ve bağlantı hatalarından dolayı pek çok sosyal medya kullanıcısının Twitter ve Facebook'a yurtdışı DNS adreslerine girerek kullandıkları edinilen bilgiler arasında.

 

İHA

devlet anında kapatmalı.YOK KANUN,YAP KANUN..işte bu kadar.
 // hursit dilaver
bu gibi toplumsal olaylarda,elbet mahkeme kararı ile kapatılabilir de, bizdeki uygulamalar normal bir avrupa ülkesindeki gibi olmayacağından....diyelim, ana santralda modemlere, serverlere çay dökülürse mesela olaylar müddetince bu haşerat işleri kapanmış oluverir.avrupa hemen kapatır. almanya HAMBURG olaylarında anında kapattı.mahkeme kararı var mı bilmem ama, orada serverlere çay dökmeye gerek yok.devlet bufacebookun,tweterin masasına 2 yumruk atsa bu iş biter de. işte bunu yapacak irade nerde...
20 Mart 2016 Pazar 19:24
 // ramazan
Facebook neden acılmıyor...
20 Mart 2016 16:21
ne zaman
 // metin kara
devletimiz herşeyin en güzelini bilendir onlara bu konuda saygılıyız geç açılsında farketmez bir bildikleri vardır sanıyorum tşk
...
20 Mart 2016 Pazar 15:55
BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler