YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Facebook, Twitter ve YouTube'a erişim engellendi
Şehit Cumhuriyet Savcısı Kiraz'ın rehin alınması görüntülerini kaldırmayan sosyal paylaşım sitesi Twitter ile video paylaşım sitesi YouTube'a erişim engellendi.
Facebook, Twitter ve YouTube'a erişim engellendi
06 Nisan 2015 / 14:42 Güncelleme: 06 Nisan 2015 / 16:11

Şehit Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın rehin alınması görüntülerini, mahkeme kararı doğrultusunda yapılan bildirime rağmen kaldırmayan sosyal paylaşım sitesi Twitter ile video paylaşım sitesi YouTube'a erişim engellendi.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, İstanbul 1. Sulh Ceza Hakimliği 3 Nisan 2015 tarihinde, Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın şehit edilmesine ilişkin soruşturmaya konu, görüntü, ses ve videoların yayınlandığı internet sitelerinde erişimin engellenmesine karar verdi.

Erişim Sağlayıcıları Birliği tarafından karar ilgili işletmelere bildirilmiş olmasına rağmen halen internet sitelerinde video, görüntü ve seslerin yayınlandığının görülmesi üzerine sosyal paylaşım sitesi Twitter ile video paylaşım sitesi YouTube'a erişim engellendi.

 

 

15:26
 // M Sami
Kullanildi kullanildi, burada Metro diye bir gazete var, sabahlari tren istasyonlarinda ve heryerde Bedava dagitiluyor, Hurriyet deki resmin aynisini kullandilar olaydan sonraki gun. Londra...
06 Nisan 2015 15:26
BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler