YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Facebook mesajlarınız kendi kendini imha edecek
Facebook mesajlarınız kendi kendini imha edecek
06 Mayıs 2016 01:45
Facebook getirdiği güncellemeler ile kullanıcıların daha rahat sosyal medya deneyimi için çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. İşte onlardan birisi daha. Kendi kendini imha eden mesaj uygulaması yakında başlıyor. Peki bu özellik ne işe yarayacak?

Sosyal medya ve mesajlaşma uygulamalarının son günlerde kullanıcı gizliliğine birhayli fazla önem veriyor.Bir başka popüler mesajlaşma uygulaması Facebook Messenger da görünüşe bakılırsa kullanıcı gizliliğine önem veren yeni özellikler geliştiriyor. Bugün itibarıyla ortaya çıkan bir ekran görüntüsü, çok yakında Facebook Messenger'a "kendi kendini imha eden" mesajların geleceğini gösteriyor..

Bu özellikle beraber kullanıcılar attıkları mesajların dakika, gün, ay veya yıl bazında ne zaman otomatik olarak silinmesini istediklerini seçebilecek.Elbette isteyen kullanıcılar bu özelliği kullanmayarak mesajlarının Facebook sunucularında depolanmasını tercih edebilecek.

GİZLİ SOHBET ÖZELLİĞİ

Bu özelliği yanı sıra Facebook Messenger'ın çok yakında "gizli sohbet" özelliğini de kullanıcılara sunması bekleniyor. Shiftdelete'in haberine göre şimdilik Facebook Messenger'ın iOS versiyonunda karşımıza çıkan bu yeni özellikler, çok yakında hem iOS hem de Android kullanıcıları için sunulabilir.

 

 // Düşünen Adam
İyi fikir aslında işe yarıyabilir....
02 Haziran 2016 19:06
BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler