YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan işlemeli telefon satışa s nuldu
Erdoğan işlemeli telefon satışa s nuldu
28 Mayıs 2015 16:23
Cumhurbaş Recep Tayyip Erdoğan'ın silüetinin yer aldığı altın kaplama telefon 50 bin TL'ye satışa sunuldu. Altın kaplamalı "iPhone 6+ Erdoğan Edition" adlı telefon görenleri şaşırtıyor.

Hong Kong menşeli Royal Tech Plating firması tarafından hazırlanan ultra lüks model iPhone 6 ve iPhone 6+ Erdoğan Edition satışa sunuldu. Özel olarak sınırlı sayıda üretilen modelin yan bantları ve arka yüzü tamamıyla 24 ayar altın kaplamayken, arkasında yer alan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın portresinin çevresindeki yıldızlar ise birinci kalite pırlantadan.

Cilalı formda tasarlanan altın kaplamanın 5 mikron olması sayesinde ise arka yüzü çizilse dahi bu çizikler hiçbir şekilde 'deri altına' nüfuz edemiyor. Kutu içeriğine yine altın kaplama bir dock ünitesinin de dahil edildiği modelin sim kart iğnesi dahi altın kaplama.

Hem iPhone 6 hem de iPhone 6+ için 99'ar adet olmak üzere toplam 198 adet üretilen model için belirlenen fiyat etiketi ise 19,000 dolar. Eğer 'pırlantalar olmasa da olur' derseniz fiyat da 9,000 dolara düşüyor.

Üreticisinden yapılan açıklamaya göre, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Singapur'un geçtiğimiz aylarda vefat eden efsanevi başbakanı Lee Kuan Yew'e yönelik modeller de hazırlanma aşamasında.

 

erdogan-islemeli-telefon-gorenleri-sasirtiyor-h1432818937.jpg

 

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler