YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
En hızlı 3G hangi ilimizde sunuluyor? Vodafone açıkladı
En hızlı 3G hangi ilimizde sunuluyor? Vodafone açıkladı
16 Ağustos 2015 07:51
Gelişen teknoloji ile beraber neredeyse tüm ürünler teknoloji ile beraber yani internet ile beraber sunulmaya başlandı. Google tarafından dahi ücretsiz internet çalışmaları devam ederken son gelen bilgiler pek fazla iç açıcı diyebiliriz.

Vodafone tarafından gelen bilgilere göre şirket yeni uygulamalarında daha fazla başarılı olacak ve daha fazla kullanıcının beğenisini kazanacak, akıllı telefonların en iyi araçlarından ve yardımcılarından bir tanesi olan mobil internet global olarak her sene daha fazla gelişmeye devam edeceğini kesin olarak biliniyor. Akıllı telefonlarda kullanılan mobil internet Türkiye'de de bir çok insan tarafından sıklıkla kullanılmaya devam ediyor ve sıklıkla kullanım yapılmasının yanı sıra kullanıcılara sunulmaya devam ediyor.

Akıllı telefonlarda çekim gücünün de önemli olduğunu belirten Vodafone ise yeni internet hatlarının son hızla çalışmaya devam ettiğini ve bu hızın yanı sıra mobil internetin kısa sürede daha hızlı olması için 4.5G çalışmalarına başlandığını açıkladı.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk: Mobil internetin daha hızlı sunulması için elimizden geleni yapıyoruz, şuan için en iyi ve en hızlı internet sunan hat Vodafone oldu, en hızlı internet ise Ege bölgesinde İzmir'de olurken Akdeniz bölgesinde de en hızlı interneti sunuyoruz bu hızın daha fazla gelişmeye devam etmesi için santrallerimiz gece gündüz çalışmaya devam ediyor ancak şuan için bizim sunduğumuz internet en hızlı internet. Açıklaması yaptı. İzmir'de en hızlı internetin sunulması ayrı bir konu iken 4.5G çalışmalarına bir an önce başlanması gerektiği ve kullanıma sunulması gerektiği bekleniyor.

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler