YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Dört fuara birden ev sahipliği yapacak
Dört fuara birden ev sahipliği yapacak
Dört fuara birden ev sahipliği yapacak
02 Nisan 2008 / 20:52 Güncelleme: 00 0000 / 00:00

İstanbul, bu hafta içinde hem modifiye tutkunlarının hem de çevreci yakıtlarla ilgilenenlerin dikkatini çekecek tam dört fuara birden ev sahipliği yapacak İstanbul, bu hafta içinde hem modifiye tutkunlarının hem de çevreci yakıtlarla ilgilenenlerin dikkatini çekecek tam dört fuara birden ev sahipliği yapacak. 3-6 Nisan tarihleri arasında CNR Expo’da “Tuning”, “Sound” ve “Avrasya Lastik ve Jant” fuarları düzenlenirken, aynı zamanda “LPG & CNG Fuarı” da kapılarını açacak.


Otomobil tutkunu gençlerin ilgi duyacağı Tuning 2008 Oto Modifiye, Oto Hi-Fi ve Aksesuarları Fuarı otomobil güzellik yarışmasına sahne olacak. Bu fuarda en son modifiye ürünlerinin yanı sıra Ferrari performansına ulaştırılmak için 70 bin YTL’ye yakın harcama yapılan Honda Civic gibi ilginç araçlar da sergilenecek. Üstelik ünlü mankenlerin de katılımıyla. Buna bağlı olarak “Avrasya Lastik & Jant Show 2008”de de lastik ve jantlarda en yeni modellerin birarada görülmesi mümkün olacak.


“Profesyonel Ses, Işık ve Görüntü Teknolojileri ve Müzik Enstrümanları Fuarı” Sound 2008’deyse müzik ve eğlence endüstrisinin gelişmeleri izlenebilecek. Bu fuarda sergilenecek ilginç ürünler arasında ses kirliliğine çözüm olan yeni bir sistem de bulunuyor.


Çevrecilik ve ekonomi


Yine 3-6 Nisan tarihleri arasında CNR Uluslararası Fuar Merkezi’nde açılacak olan “LPG & CNG Fuarı”ysa çevrecilik ve ekonomi konularına meraklı sürücüleri hedefliyor.


Hürriyet

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler