YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Çek-Bas(Polaroid) firması telefonla dönüyor
Çek-Bas(Polaroid) firması telefonla dönüyor
12 Ocak 2016 04:20
Geçmiş yılların efsane fotoğraf makinası arasında yer alan ve hemen çekip basma özelliğiyle tarihteki ilk ve tek özelliklikli makine olarak ilkleri başaran firma Polaroid şimdi de telefon işine soyunuyor. İki yeni telefon üreten firma akıllı telefonlarını

Efsane fotoğraf makinesi üreticisi Polaroid geri döndü. Ancak bu sefer fotoğraf makinesiyle değil telefonla.Bir döneme damgasını vuran anında baskı yapan fotoğraf makinelerinin ürecisi Polaroid geri döndü.

Efsane fotoğraf makinesi üreticisi Polaroid geri döndü. Ancak bu sefer fotoğraf makinesiyle değil telefonla.

Bir döneme damgasını vuran anında baskı yapan fotoğraf makinelerinin ürecisi Polaroid geri döndü.
 
Firma Polaroid Power ve Snap isimli iki akıllı telefon modelini görücüye çıkardı, telefonların bahar döneminde satışa sunulması bekleniyor.
 
Polaroid Power modelinde, 6 inç'lik HD ekran, sekiz çekirdekli işlemci ve 3 GB RAM, 13 ve 8 magapiksel iki kamera bulunmakta. Ayrıca 32 GB'lık hafızasının yanında ve microSD kart desteği de var. Polaroid Power'ın satış fiyatı ise 250 dolar.
 
Polaroid Snap 6, 5,5 ve 5 inç gibi üç farklı boyutla kullanıcılara sunuluyor.13 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kamerası bulunan telefon GB RAM ve 16 GB boyutunda dahili depolamaya sahip.
 
Polaroid Snap boyutuna göre 180 ve 130 dolar aralığında satışa sunulacak.
 
CHİP

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler