YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bu hediye başka hediye!
Hediyenizi kutu yerine açılmış bir web sitesi olarak almak ister misiniz?
Bu hediye başka hediye!
24 Kasım 2009 / 15:54 Güncelleme: 24 Kasım 2009 / 15:58

Bayram hediyelerinin arasına web sitesi de girdi. Web sitesi pazarının iddialı isimlerinden TR Bilişim'in basın ve halkla ilişkiler sorumlusu Nedim Çivrilli, bayram hediyesi olarak internet sitesi kurduranların giderek arttığını söyledi.

Web sitesi sektöründe Türkiye'nin büyük ilerleme kaydettiğini vurgulayan Çivrilli, TR.com.tr olarak 10 dakika içinde web sitesi ve e-posta hizmeti sunabilir hale geldiklerini söyledi. Nedim Çivrilli, " Web sitesi artık kutuya girdi. Binin üzerinde web tasarımını kullanım kılavuzu eşliğinde bir CD içine yerleştirdik. Web paketlerimizi zincir bilgisayar mağazalarında bulmak veya telefonla edinmek mümkün." dedi.

Nedim Çivrilli'nin verdiği bilgiye göre web sitesi paketleri 29 veya 99 TL'den satılıyor. CD bilgisayara takıldığında ekrana çıkan ara yüz sayesinde 5 dakika içerisinde istediğiniz site isminiz satın alıp, hosting alanı açıyorsunuz. Sonrasında site tasarımınızı seçiyorsunuz. İletişim formu ve diğer 36 özellikli web siteniz hemen dolaşıma açılıyor. Bunların hepsi sadece 5 dakika içerisinde gerçekleşiyor. TR.com.tr ' ye ücretsiz 08005112003 destek hattından da ulaşarak bilgi ve teknik destek alınabiliyor.

Hediyesini kutu yerine açılmış bir web sitesi olarak almak isteyenler de çıktığını belirten Çivrilli, "Bu kişiler gerekli bilgileri telefonla vererek TR Bilişim'den online hizmet satın alıyor. TR Bilişim ürünleriyle hazırlanan web sitelerinde forumdan, e-bültene kadar onlarca özellik var." dedi.

Çivrilli'nin verdiği bilgiye göre TR.com.tr, 99 TL' lik web paketi alan herkese, 100 TL değerinde Google Adwords Reklam kredisi hediye ediyor. TR Bilişim ayrıca KOBİ müşterilerini www.TRKobiRehberi.com adresli internet sitesine ücretsiz olarak kayıt ediyor.
 

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler