YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Birbirinden ilginç tarifelerden haberiniz var mı?
GSM operatörleri arasındaki rekabet en fazla müşterileri memnun ediyor
Birbirinden ilginç tarifelerden haberiniz var mı?
16 Mayıs 2009 / 18:11 Güncelleme: 00 0000 / 00:00

En ucuz konuşturan operatör hangisi?

GSM operatörleri, kontörlü kullanıcılar için birbirinden ilginç fırsatlar sunuyor. Son kampanyaları bir araya getirdik. Bu listeye bakmadan hattınızı seçmeyin.   Faturalı hat kullanıcıları için çok sık duyurulan kampanyaların benzerleri, artık kontörlü hat kullanıcıları için de duyurulmaya başlandı. Hem şebeke içi hem de diğer operatörleri aramanın ücretlerine, geçen yıla oranla önemli indirimler geldi. Teknoloji sitesi ShiftDelete.Net editörleri, kıyasıya yaşanan rekabetin son halini bir araya getirdi.


Avea


Avea, yaptığı son duyuru ile kontörlü hat kullanıcılarına hem Avea hem de diğer operatörler, ev ve iş yerlerini 2 dakikası 1 kontöre konuşturuyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey, 150 ve üstünde kontör yüklemek.  Eğer tek seferde 100 kontör yüklerseniz o zaman dakikası 1 kontöre konuşabiliyorsunuz.


Turkcell


En fazla müşteriye sahip olan cep telefonu operatörü Turkcell de iddialı bir kampanya ile rekabette ben de varım dedi. Son duyuruya göre faturasız Turkcell müşterileri, Turkcell ve diğer operatörlerin yanı sıra sabit hatlarla da 5 dakikası 2 kontöre konuşabilecekler. 12 Ağustos'a kadar geçerli olan bu tarifeden maalesef maksimum 300 dakika faydalanılıyor.


Vodafone


Diğer operatörlerin gerisinde kalmak istemeyen Vodafone da kontörlü hat kullanıcıları için sınırsız görüşme tarifesini duyurdu. Bu kampanyaya göre 100 kontör yükleyen kontörlü Vodafone müşterileri, hem Vodafone'luları hem de diğer GSM operatörlerini ve sabit telefonları dakikası 1 kontöre arayabiliyorlar.


Sonuç


Turkcell, rakamlara göre en uygun tarifeyi sunuyor gibi olsa da kampanyanın hem sınırlı bir tarihe kadar olması hem de 300 dakika ile sınırlandırılması, kontörlü hat kullanıcılarının canını sıkacak gibi görünüyor. 


Tüm kısıtlamalar ve kampanya zamanları değerlendirildiğinde, kontörlü hat kullanıcıları için en iyi seçimin "şimdilik" Avea olduğu ortaya çıkıyor. Haber 7


 

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler