YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bilişim ödülleri sahiplerini bulacak
Bilişim ödülleri sahiplerini bulacak
28 Haziran 2013 14:45
ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi; Avrupa, Asya ve Afrika ülkelerinde faaliyet gösteren bilişim teknoloji şirketlerinin sınır ötesi iş birlikleriyle gerçekleştirdikleri projelerini ödüllendiriyor.

Zirve kapsamında düzenlenecek ICT Summit NOW Ödülleri’nde, değerlendirmeler sonucu en yüksek puanı alan ilk üç proje ödül almaya hak kazanırken, ilk üçe giremeyen, ancak jürinin özel takdirini kazanan bir projeye de “Jüri Özel Ödülü” verilecek. Tüm ödüller, zirvenin açılış günü olan 24 Eylül 2013 tarihinde düzenlenecek törenle sahiplerine takdim edilecek.

Ödüllerin yarışmaya katılan şirketlere yeni bir vizyon getireceğini ve yarışmanın etkin işbirliklerine zemin hazırlayacağını belirten ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi İçerik Komitesi Eşbaşkanı ve ICT Summit

NOW Ödülleri Komite Başkanı Ali Yurtsever, şunları söyledi:

“Gerek ülkemizdeki, gerekse diğer ülkelerdeki bilişim şirketlerinin kendi aralarında kurdukları işbirliklerini bilmek istiyoruz. Bu işbirlikleriyle başka diyarlarda gerçekleştirdikleri başarılı projeleri tanımak istiyor, bu başarıları uluslararası bilişim kamuoyuna da tanıtmayı arzu ediyoruz. ICT Summit NOW Ödülleri’ni de böyle başarıları takdir etmek ve ödüllendirmek için düzenliyoruz.”

Yakın gelecekte farklı sektörlerde ve gündelik hayatta kullanıma girecek yeni teknolojileri vurgulayan “Daha Hiçbir Şey Görmediniz” sloganını sahiplenen ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi, 24-26 Eylül 2013 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

ICT Summit NOW Ödülleri için başvurular http://bit.ly/OdulBasvuruFormu adresinden yapılıyor. Son başvuru tarihi ise 7 Temmuz 2013.

 

İHA

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler