YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakanlık'tan açıklama: İşte internet yavaşlığının sebebi
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'ndan Türkiye genelinde yaşanan internet erişimi ile ilgili açıklama geldi .
Bakanlık'tan açıklama: İşte internet yavaşlığının sebebi
15 Haziran 2016 / 17:24 Güncelleme: 16 Haziran 2016 / 11:45

Yapılan açıklama şöyle; Bazı haber sitelerinde Türkiye’de internete erişim engeli getirildiği ve internetin yavaşlatıldığı yönünde haberler yapılmaktadır. Söz konusu haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Bugün ülkemizde yaşanan internet hızındaki yavaşlamanın nedeni erişim engelinden veya idari bir uygulamadan kaynaklı değildir. Operatörlerin yurtdışı çıkışının olduğu Bulgaristan ve Romanya’da meydana gelen fiber hat bağlantı ve enerji sorunu nedeniyle olduğu tespit edilmiştir.

Ülkemizdeki internet kullanıcılarını etkileyen teknik sorunların ivedilikle giderilerek internetin normal hızına dönmesi için yoğun bir şekilde çalışmalar ilgili operatörler tarafından sürdürülmektedir.

Cüppeli ve a haber
 // Nezir
Bu a haber sitesi kime hizmet ediyor anlamıyorum. Cüppeli Ahmet hocanın sözlerini çarpıtmaktan a habere bir fayda gelirmi ve böyle bir haber, a haber formatına uyarmı. Görünüşte fikren uyuşmamıza rağmen, "Allah birdir" desem yayınlamıyorlar.
Sen bu fakirin bir numarasısın KANAL A, Allah yar ve yardımcınız olsun,truvaatsız saf ve berrak kanal.Alper Tan, Tamer Korkmaz, Fatin Dağıstanlı ve diğerleri Allah size sahabe derecesi versin.
...
15 Haziran 2016 Çarşamba 19:03
He hee, yemişim 4.5 G'nizi.
 // aslan
He hee, yemişim 4.5 G'nizi.
5.5 G olsa ne yazar be.!!!...
15 Haziran 2016 Çarşamba 18:15
BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler