YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ayyıldız Tim, psikolojik savaşa başladı
Ayyıldız Tim, psikolojik savaşa başladı
Ayyıldız Tim, psikolojik savaşa başladı
24 Aralık 2008 / 16:11 Güncelleme: 24 Aralık 2008 / 00:00

Siber ordu 'Ayyıldız Tim' Psikolojik  savaşa başladı. 6 yıldır internet üzerinden  terör  siteleri ile mücadele eden ve  hackleyen  Dünyanın ilk siber ordusu '' Ayyıldız  Tim''  Ermenilerin son açmış olduğu ''ozurdiliyoruz'' adlı siteyi  de özel programlarla geçici olarak  durdurmuştu.


Aynı zamanda DTP'nin resmi sitesine de  hack saldırısında  bulunan ''Ayyıldız Tim'' grubu  DTP'nin resmi internet sitesini süresiz kapatmıştı.


Son olarak  terör örgütlerinin  de aynı psikolojik  saldırılar yapacağını haber alan ''Ayyildiz Tim'', kuvvet komutanlarına ait internet site isimlerini binlerce dolar vererek satın aldı.


Satın alınan  bazı generallerin siteleri:


ilkerbasbug.net 


isikkosaner.com  org net


erginsaygun.com   org  net


hasanigsiz.com   org net


''Ayyıldız  Tim'', ''ozurdiliyoruz''  adlı siteye karşı  atak başlattı ermeniler tarafından katledilen  Türkler ve  Karabağ'daki,Azerbaycan'daki katledilen insanların  video ve resimlerinin olduğu   bir yazı ile dünya genelinde  hack saldırlarına başlayacaklarını, hacklenen sitelere bu videoları koyacaklarını ve tüm dünyaya  ermenilerin gerçek yüzünü göstereceklerini bildirdiler.


Bunları dünyaya anlatmamız gerek..Her ne kadar Ermenilere verilen desteği biz göremesekte maneviyatımız  bunu yapmamıza her zaman olanak sağlacaktır.İnternet konsunda  Türkiye  çok geç adım atıyor bir siteyi  mahkeme kararı ile kapatmak çözüm değil, çözüm o siteyi sonsuza kadar kapatmaktır.
Bizse bunu başaracak alt yapıya  sahibiz ''ozurdiliyoruz'' adlı site  mutlaka sanal saldırlarımız sonucu kapatılacaktır.
Buna kimsenin şüphesi olmasın.


Her zaman  Büyük Türk Milletine  layık olacagız


AYYILDIZ  TİM
www.ayyildiz.org


Kanalahaber.com/Özel

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler