YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Avea ve TTNET tarih oldu!
Türk Telekom, düzenlemiş olduğu toplantı ile Avea ve TTNET servislerini bünyesine kattığını açıkladı. Avea ismi yerini Türk Telekom'a bırakacak. Avea sahipleri, telefonlarında "Avea" yerine "Türk Telekom" ibaresini görecek.
Avea ve TTNET tarih oldu!
26 Ocak 2016 / 11:26 Güncelleme: 26 Ocak 2016 / 15:35

İletişim operatörü Türk Telekom, entegrasyon sürecini tek marka ile devam ettiriyor. Avea ve TTNET markalarını ‘Türk Telekom’ markası altında birleştiren şirket, bu markaları artık kullanmayacak.

İletişim alanındaki elini güçlendirmek isteyen Türk Telekom, Avea'yı bünyesine katarak yoluna devam edecek. Avea müşterileri bu anlaşma sonucunda daha uygun tarifelere ve daha iyi hizmetlere kavuşacak.

Avea ismi yerini Türk Telekom'a bırakacak. Avea sahipleri, telefonlarında "Avea" yerine "Türk Telekom" ibaresini görecek.

Türk Telekom Logosu da değişti!

Bu birleşme ile birlikte Türk Telekom'un logosu da değişti. Türk Telekom'un yeni logosu aşağıdaki görselde yer alıyor.

turk-telekom-logo-1453795512.jpg

Türk Telekom, Avea ve TTNET tek çatı altında!

Türk Telekom, Avea'nın yanında TTNET'i de bünyesine katarak "Birlikten Yepyeni Bir Güç Doğuyor" sloganı altında birleşeceğini açıkladı.

Türk Telekom, 81 ilde 34 bin çalışanı ile toplamda 206 bin km fiber ağ ile hizmet veriyor. 37 milyon kişi Türk Telekom abonesi.

Türk Telekom'un yeni sloganı "Tek Telekom Türk Telekom" oldu.

 

SHIFT DELETE

kazık dahada büyür
 // gürkan
bir telekom mağduru olarak kazığın dahada büyüyeceğine inanıyorum,telekomda kabahat yok bu ihaleyi onlara veripte hiç denetlemeyen halkın mağduriyetiyle hiç ilgilenmeyenlere selam olsun bir ak parti seçmeni olarak yazıklar olsun diyorum,
...
26 Ocak 2016 Salı 22:30
 // resat altın
İSİMLE BİRLİKTE KALİTESİZLİGİDE YOKEDER LER UMARIM.FİAT A GÖRE KALİTE SEVİYESİ ÇOK DÜŞÜK.YÖNETİCİLER BU KONUDA CİDDİ ÖNLEMLER ALMALI....
26 Ocak 2016 11:50
BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler