YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Asus'un merakla beklenen ZenFone Zoom'u satışa çıktı!
Asus'un merakla beklenen ZenFone Zoom'u satışa çıktı!
02 Aralık 2015 14:07
Geçtiğimiz sene duyurulan Asus ZenFone Zoom çıkışını gerçekleştirdi. Asus ZenFone Zoom fiyatı, Asus ZenFone Zoom özellikleri ve detayları haberimizde...

Tayvanlı teknoloji devi Asus, uygun fiyatla pazara sunduğu güçlü donanıma sahip akıllı telefonlarıyla kısa sürede önemli bir başarıya imza atmıştı.

Ülkemizdeki akıllı telefon pazarında da önemli bir konumda bulunan Asus, yeni ZenFone modelini geçtiğimiz gün satışa sundu.

Asus Zenfone Zoom’un ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı henüz netlik kazanmış değil fakat telefonun Türkiye fiyatının 1500 TL civarında olacağı belirtiliyor. 

Asus ZenFone Zoom özellikleri

Hemen baştan belirtelim. ZenFone Zoom iki farklı varyasyonda satışa sunulmuş durumda. 64 GB’lık dahili depolama alanına sahip olan ilk varyasyon gücünü 2.3 Ghz hızında çalışan 4 çekirdekli Intel Atom Z3580 yonga setinden alırken, 128GB dahili hafızaya sahip olan model ise 2.5Ghz hızında çalışan 4 çekirdekli Intel Atom Z3590’a sahip.

İki farklı ZenFone Zoom modelinin diğer özellikleri ise aynı. İki varyasyonda 1080p çözünürlüğünde 5.5 inçlik bir ekrana sahip. 4GB RAM bulunan ZenFone Zoom modellerinde 13 MP ana kameraya, 5 MP’lik ön kamera eşlik ediyor.

 

İHA

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler