YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Apple kullanıcılarına büyük şok! iTunes ve App Store çöktü
Apple kullanıcılarına büyük şok! iTunes ve App Store çöktü
11 Mart 2015 22:15
Apple'ın iTunes, App Store ve diğer çevirimiçi hizmetlerinde bu sabahtan beridir problem yaşanıyor.

Herhangi bir uygulama veya başka bir öğe satın almak istediğinde öğenin mevcut olmadığına dair bir hata mesajı ekranda çıkıyor.
Çeşitli internet topluluklarında içeriğin görüntülenemediğini, iTunes Store geçici olarak kullanılamıyor veya istek tamamlanamadı mesajlarını aldığını belirten kullanıcı şikayetleri var.

1-749.jpg

App Store'a girildiğinde herhangi bir öğede al ya da indir düğmesine dokunulduğunda yükle düğmesi görüntüleniyor. Fakat yüklemeye basınca yuvarlak dönerek işlem yapmaya çalışıyor ve düğme tekrardan al ya da indire dönüşüyor. Ben de denedim ve bu hatayı aldım. Yani herhangi bir şeyi indirmek şimdilik mümkün değil.

The Next Web sitesinin raporuna göre benzer sorunlar Mac App Store, iBooks ve diğer hizmetleri de etkiliyor. Ayrıca çeşitli ülkelerdeki kullanıcıların şikayetlerine bakarsak sorun sadece belirli yerlerle alakalı değil dünya genelinde yaygın gibi duruyor. Apple'ın sistem durumu sayfasına göre herhangi bir kesinti ya da diğer başka bir sorun yok. Apple şu zamana kadar herhangi bir açıklama yapmış değil.

 

SABAH

bunca saat bi aciklma yapmamslar bundan sonrada yapmsinlar
 // irfan tiryaki
bin pismanim nerden aldim teli sifrladm hersey gitti sonrdan anladim sorun oldgnu tamam hatada olur arazda ama insan bi aciklma yapar bukdar acİzmsin ya bunca zaman bi sorunu cozemyosan kapat git yani...
11 Mart 2015 Çarşamba 20:46
Yok daha neler
 // Ali akar
Haberi yazan arkadaş itunes çökmedi , sistem bakım ve onarımdaymış en azından AppleCare yetkilisi bana öyle söyledi. ...
11 Mart 2015 Çarşamba 20:33
BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler