YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Apple iPhone'un 3G modeli bugünden itibaren Türkiy
Apple iPhone'un 3G modeli bugünden itibaren Türkiy
Apple iPhone'un 3G modeli bugünden itibaren Türkiy
25 Eylül 2008 / 11:46 Güncelleme: 25 Eylül 2008 / 00:00

Vadofone Türkiye, merakla beklenen yeni nesil iPhone'ları, 25 Eylül'ü 26 Eylül'e bağlayan gece satışa sunuyor. İlk iPhone'lar çeşitli sürprizlerle, Bağdat Caddesi Vodafone Store ve Kanyon Apple Premium Reseller Troy 'da Türkiye'deki meraklılarıyla buluşacak. Kanyon Apple Premium Reseller Troy ve Bağdat Caddesi Vodafone Store, saat 16.00'dan 02.00'ye kadar sürecek şovlar, DJ performansları ve dans gösterileriyle renklenecek.

Vodafone ayrıca N101 FM ve Power FM dinleyicilerini de iPhone 3G sahibi yapıyor. 24-25 Eylül tarihlerinde Power FM'de Geveze sabahları, Bay J ise akşamları düzenleyecekleri yarışmalarla, şanslı dinleyicilerine iPhone 3G armağan edecek. Usta radyocu Cem Ceminay ise 25 Eylül gecesi N101 FM'deki programında 3 şanslı kişiyi iPhone 3G sahibi yapacak.

İPhone 3G'yi dünyadaki cep telefonu kullanıcılarına sunan ilk operatör olan Vodafone, bütün dünyada heyecanla karşılanan bu telefonu şimdiye kadar Avustralya, Yeni Zelanda, İtalya, Portekiz, Yunanistan, Hindistan ve Çek Cumhuriyeti'ndeki kullanıcılarla buluşturdu.
BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler