YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Apple Bu Yıl 3 Yeni iPhone Modeli Çıkarabilir
Apple Bu Yıl 3 Yeni iPhone Modeli Çıkarabilir
12 Ağustos 2015 10:54
iPhone 5C ile hedefine ulaşamadığı söylenen Apple'ın üç farklı iPhone modeli üzerinde çalıştığı iddia edildi. Detaylar haberimizde...

iPhone 5C ile hedefine ulaşamadığı söylenen Apple'ın üç farklı iPhone modeli üzerinde çalıştığı iddia edildi. Detaylar haberimizde... Her yıl farklı ürünleri kullanıcıların beğenisine sunan teknoloji devi Apple, daha önce çıkan söylentilere göre şu an satışta bulunan iPhone 6'nın daha gelişmiş ve donanım olarak güçlendirilmiş versiyonu olan iPhone 6S üzerinde çalışıyor. Defalarca kez dile getirilen bu iddia, geçtiğimiz saatlerde ise farklı bir hale geldi. Zira çıkan yeni söylenti, aslında firmanın birden fazla yeni model üzerinde çalıştığını bildiriyor. Yılın sonlarına doğru iPhone 6S modeli ile karşımıza çıkması beklenen Apple'ın üç adet cihaz üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Elimizde resmi bir bilgi yok ancak onun kadar güçlü bir iddia var. Söylentileri ile ünlü olan Evan Blass, kişisel Twitter hesabı üzerinde paylaştığı tweette Apple'ın planlarına değindi.

Blass, iPhone 6C, iPhone 6 Plus ve iPhone 6S Plus modellerinin eş zamanlı olarak duyurulacağını iddia etti. @evleaks kullanıcı adı ile yeni bilgileri su yüzüne çıkaran Evan Blass, bir nevi Apple'ın tek duyuruda yeni modellerini tanıtacağı ve haliyle aynı anda satışa sunacağını belirtti. Gelelim iPhone 6C hakkında etrafta dolanan diğer dedikodulara. İddialar, Apple'ın iPhone 6C'yi çok iyi özellikler ile satışa sunacağını ve 5C'de yaşanan hayal kırıklığını tekrardan yaşamamak adına daha güçlü bir cihaz ile karşımıza çıkacağı yönünde. Performans ve donanım özelliklerinin yanı sıra yine renkli seçeneklere ev sahipliği yapacak olan iPhone 6C, plastik kasa ile değil de metale benzer bir tasarım ile gelecek.

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler